Онлайн фотошоп Авазун російською допоможе створити аватарку

Авазун — сучасна альтернатива Фотошопу. Незважаючи на те, що Abobe Photoshop довгий час, очевидно, буде залишатися одним з найбільш популярних графічних редакторів російською мовою, йому постійно перебувають альтернативні рішення, не здатні зрівнятися по функціональності і поширеності, але часто перевершують, наприклад, в зручності використання.

Онлайн фотошоп Авазун російською допоможе створити аватарку

Можливості фоторедактора

Сайт http://www.avazun.ru/photoeditor пропонує непоганий аналог Фотошопу як відмінний спосіб редагування фотографій онлайн і накладення на них ефектів.

Онлайн фотошоп Авазун російською допоможе створити аватарку

Користуватися програмою фотошоп Авазун дуже легко! Просто натисніть на кнопці «Завантажити фото», виберіть файл, що задовольняє умовам і перед вами після завантаження файлу відразу прямо в браузері відкриється графічний редактор Авазун з сімома вкладками:

  • Основне. Тут можна автоматично правити похибки, видаляти ефект «червоні очі», обрізати і змінювати розмір файлу, обертати фото, є ефект відображення, можна настроювати яскравість, освітлення, яскравість, колір, контрастність і фон. Словом, всі класичні функції «Фотошопу». Кнопка «Веб-камера» дозволяє накладати гарні динамічні ефекти.
  • Ефекти. Тут в Avazun — безліч красивих онлайн фільтрів, скажімо, світлокопії, чорно-біла фотографія, поп-арт, трафарет і величезна кількість інших.
  • Оформлення. Тут накладаються текст і стікери, відбуваються заливка і малювання, є можливість вставити своє обличчя в різні шаблони, створювати рамки, плакати та листівки.
  • Прикрашання. Збільшуються і згладжуються різкість зображення, видаляються вади зморшок і шкіри.
  • Деформація. Тут можна стискати, згладжувати і розтягувати різні ділянки фото в Авазун.
  • Шари. Цей параметр буде цікавий просунутим користувачам Photoshop, новачкам поки вивчати його немає сенсу.
  • Додатково. Різні інтелектуальні способи змінювати фотографію, на зразок графіків, кодування і т. п.

Взагалі, відразу після завантаження фотографії інтерфейс для більш-менш знайомих з ПК людей буде зрозумілий інтуїтивно, короткий опис вкладок лише для того, щоб дати загальне уявлення про можливості онлайн редактора Авазун.

Pixlr-o-matic — для фотографів майбутнього, які пам’ятають минуле!

Відмінним варіантом також є Pixlr-o-matic — безкоштовне, при цьому універсальне фото-додаток для iPad і iPhone російською мовою. Воно також має онлайн-версію для роботи на ПК, існує варіант доповнення до Google Chrome.

ПК версія радує відмінним візуальним ефектом: ви відчуєте себе фотографом, який у часи фотознімків на плівці, завдяки відмінній анімації, коли зображення занурюється в наповнену реагентом ванночку.

Інтерфейс онлайн програми в стилі мінімалізму, при цьому у неї відмінне графічне оформлення.

Після нетрудного вибору на головному екрані — завантаження вже наявного в пам’яті зображення або створення нового знімка — ми можемо відразу приступати до обробки. Все не складно — переміщуємо повзунок або рамку, застосовуємо потрібний ефект з наявних 26 в різних стилях: ретро, ломографія, перекручення, вінтаж.

Після досягнення потрібного результату переміщаємося в режим світлових ефектів. А тут нам вже дається цілих 30 різних варіантів, в тому числі гра світла, як при зйомці на плівку, або, для ретро-стилю — гарний ефект потертості. Останній штрих — додавання закінченого вигляду за допомогою фоторамки та збереження отриманого зображення.

Висновок — Pixlr, як і Авазун, відмінна фотошоз програма, при цьому абсолютно безкоштовно. Її можна назвати кишеньковим варіантом Photoshop, не відлякує новачка безліччю налаштувань. Творчих успіхів вам!