Онлайн фотошоп Пизап відмінний фоторедактор російською мовою

Фоторедактор Пизап позиціонує себе як онлайн фотошоп. Легкий у використанні, Пизап охоплює широкий спектр модифікацій, які тільки можна виконати з власними фотографіями російською мовою. Але, про все по порядку.

Онлайн фотошоп Пизап відмінний фоторедактор російською мовою

Як користуватися Pizap

Отже, після того, як ви увійшли на онлайн фотошоп Пизап. Не втрачаємо часу і натискаємо кнопку Start. Далі з’являється віконце, яке дає користувачеві вибрати, що саме він хоче зробити зі своїми фото. Меню складається з семи пунктів:

  • Collages (Колажі);
  • Edit Photo (Редагувати фото);
  • Backgrounds (Фони);
  • Selfie (Сэлфи), Draw (Малювання);
  • Facebook Timeline Cover (Обкладинка стрічки на Фейсбуці) і Twitter Header Cover (Обкладинка твіттера).

Онлайн фотошоп Пизап відмінний фоторедактор російською мовою

Почнемо з пункту першого — Колажі. Вибравши вкладку Колажі Вам надається можливість створити фотоколаж схожий як у фотошопі Аватан. Для початку оберіть форму. Їх там дуже багато. Після того, як визначилися з формою, можна клепати сам колаж. Знімки завантажуємо в фоторедактор Пизап з комп’ютера, Фейсбуку, Инстраграма або фотографуємося на веб — камеру. Після того, як всі фотки завантажені, приступаємо до редагування. Вгорі над віконцем є спеціальне меню. Застосовуємо онлайн фільтри, вставляємо стікери, створюємо меми, малюємо графіті, загалом робимо з колажем все, що душі завгодно. Після того як закінчили, натискаємо Save і готуємося розміщувати шедевр власної творчості у всіх існуючих соцмережах.

Переходимо до наступного пункту меню Пизап — Редагувати фото. Завантажуємо знімок з комп’ютера, сервісів типу Инстаграма або ж фоткаємся на веб — камеру і починаємо облагороджувати фото. Верхній рядок меню по суті нічим не відрізняється від тієї, що була в пункті Колажі. Ті ж фільтри, стікери тощо. Внизу ж з’являється нова рядок — функції редагування. Тут можна перевернути фото, видалити і наблизити, додати (або відняти) яскравості і контрастності, схожі функції з онлайн Авазун. Після обробки — також натискаємо Save.

Третій пункт меню в онлайн фотошопі Пизап — це Фони, як можна здогадатися, вони дозволяють вибрати гарну картинку для фону фотографії. Натискаємо на зірочку — вибираємо вподобаний малюнок і клікаєм по ньому мишкою. Редагуємо за власним бажанням і зберігаємо. Для тог, щоб отримати доступ до великої кількості фонових картинок потрібно увійти на сайт через Фейсбук, Твіттер або пошту e-mail.

Меню Сэлфи дозволяє зробити фото через веб-камеру з різними ефектами. Ось, власне і все, що потрібно знати про цій вкладці.

Пункт Малювання мало чим відрізняється від відомого всім Paint. Тут можна намалювати графіті за допомогою звичайних інструментів, обробити і зберегти. У фотопедакторе Пизап все дуже просто.

Останні пункти меню — Обкладинки для Твіттера і Фейсбук дозволяє створити фото спеціально для головних сторінок цих соціальних мереж.

Онлайн сервіс Pixlr — це аналог Pizap, але значно спрощений

На відміну від описаного вище Пизап фотошопу, Pixlr дозволяє завантажувати фото онлайн тільки з комп’ютера або безпосередньо з веб-камери. Головне меню пропонує користувачу вибрати, чи буде він використовувати веб-камеру або ж вибере вже готовий знімок. Далі Pixlr пропонує накласти на фото різні ефекти, оформити його в рамочку і застосувати вподобані фільтри. В — принципі, сервіс непоганий, але по функціональності значно поступається Pizap. Можете спробувати застосувати до зображення фільтри Pixlr нижче.