Оновлення для Bing Maps вже не за горами

Оновлення для Bing Maps вже не за горами
Компанія Microsoft готує глобальні оновлення в картографічному сервісі Bing Maps. Зміни вже знаходяться на завершальній стадії розробки і незабаром будуть доступні для користувачів.

Чому Microsoft буде вводити зміни в Bing Maps? Точної відповіді на це питання представники компанії не дали, але якщо поміркувати логічно, то картографія це явно не сильна сторона Google. Відповідно саме карти можуть збільшити кількість користувачів пошуковика Bing. Хоча це не більше ніж думка не має офіційного підтвердження.

Bing Maps стануть більш інформативними, а найголовніше часто оновлюваними. При будівництві маршруту користувачі будуть враховувати такі фактори, як ситуація на дорогах (можливі аварії, пробки та інші непередбачені обставини), так і часто використовувані маршрути.

Єдиними більш-менш якісними картами (хоча це думка і спірне) «володіє» Яндекс. Інші ж гіганти мережі Інтернет значно відстають в цьому сегменті. Особливої конкуренції для Яндекс оновлення від Microsoft не складуть, оскільки зміни в Bing Maps торкнуться лише англомовних користувачів.