Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком

Багато користувачів інтернету використовують оптоволокно, але не кожен з них розуміє, що воно собою являє і як передається інформацію?

Оптоволокно, воно ж оптичне волокно – найшвидший і простий спосіб передачі даних в інтернет-мережі. Такі кабелі мають свою особливу структуру: складається з безлічі тонких проводів, які відокремлені один від одного особливим покриттям.
Кожен провід – це частка світла, а світло в свою чергу передає дані. Цей кабель здатний передати дані з інтернету, так і для ТБ і стаціонарного телефону.

Саме тому користувачі оптоволоконних мереж часто поєднують ці послуги, які пропонує їм провайдер і підключать до мережі телефон, роутер, пк та іншу можливу техніку.
Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком
Часто оптоволокно називають «Фиброоптична зв’язок». Вона дозволяє передавати дані з допомогою кращої лазера, при цьому їх передача можлива на далекі відстані, на великій швидкості.
Кабелі та їх волокна дуже маленького діаметру – частки дюйма. Оптично промені всередині них переносять даних і проходять через спеціальні сердечник волокна виконаний з кремнію.
З допомогою такого волокна можна відновити і налаштувати з’єднання не тільки з яким-небудь містом, але і з іншими країнами.
Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком

1. Інтернет (оптоволокно)

Кабель дасть можливість налаштувати дуже якісне з’єднання з всесвітньою мережею. Швидкість передачі даних поки найкраща.

Переваги оптоволокна:
– Оптичне волокно – це міцний і довговічний матеріал, володіє високою пропускним рівнем. Саме це дозволяє «розігнатися» швидкості на такий рівень.
– Безпека. Використання такої системи забезпечить максимальну безпеку в роботі з мережею. Зловмисники не можуть отримати Ваші дані, або майже не можуть.
– Рівень захисту такого кабелю є грандіозним, до того ж він захищений від різних перешкод для його роботи.
– Підключивши таке волокно, з’являється можливість організації цілого ряду додаткових функцій. Часто такі кабелі використовуються для встановлення систем відеоспостереження та інших пристроїв для охорони.
Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком

2. Підключення оптичного волокна

У Росії, так і багатьох інших країнах, мережа такого типу надає компанія Ростелеком, для Росії. Як підключити інтернет такого типу і налаштувати його роботу розглянемо нижче.

Насамперед необхідно переконатися в тому, що оптоволокно підведено до Вашого дому. А далі вже потрібно буде сходити в Ростелеком і попросити підключити послугу. Але тепер необхідна настройка підключеного обладнання.

Інструкції по налаштуванню:
– Після того, як оптичне волокно було встановлено, вся базова частина встановлена фахівцями, решту настройку необхідно вести власноруч.
Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком
– Встановлюємо жовтий кабель і розетку так, як це вказано на малюнку.
Оптоволокно, підключити інтернет в квартиру ростелеком
– Роутер бездротової мережі можна підключити свій. До Wi-Fi роутеру можна підключити оптичний термінал, після кабель оптичного волокна і основний шнур, за допомогою якого роутер буде підключений до мережі.
– Вибираємо місце встановлення кожного компонента так, щоб отримати максимальну кількість повітря і вентиляції.
Термінал володіє особливим гніздом, яке можна підключити роутер. Також він володіє ще кількома «гніздами». Вони можуть бути використані для підключення TV і стаціонарного телефону.