Основні поради для обслуговування принтера в домашніх умовах

Основні поради для обслуговування принтера в домашніх умовах
Ні для кого не секрет, що будь-якій техніці властиво виходити з ладу, тобто ламатися. І принтери не виняток. Тому ми підготували перелік порад, які допоможуть вашому принтеру «продовжити життя».

Наші поради легкі і з ними впорається навіть дитина. Найголовніше — регулярне їх виконання. Давайте приступимо до порад обслуговування принтерів.

1. Чистота. Це перше правило обслуговування принтера. Намагайтеся регулярно протирати його корпус сухою ганчірочкою або серветками (також сухими).
2. Закриті лотки. Після того, як ви що-небудь роздрукували — закрийте лотки подачі паперу. Таким чином ви захистите пристрій від попадання в неї пилу.
3. Регулярне використання. Намагайтеся хоча б кілька разів на тиждень роздруковувати документи або фотографії. Таким чином ви будете перевіряти його справність, а також не дозволите засохнути фарбі в картриджах і друкованої голівці.
4. Вимикання. Не залишайте принтер на довго включеним, особливо якщо не виконуйте друк. Краще всього, якщо ви будете наживати на кнопку «POWER» після того, як надрукуєте документ.
5. Папір низької якості. Тут все просто — погана папір, під час друку, може застрягти, а тим самим пошкодити елементи принтера. Краще купити папір трохи дорожче, але більш якісну, ніж потім віддавати колосальні суми за заміну піддону або інших елементів принтера.
6. Стан аркушів. Зігнуті, зім’яті, надірвані і т. п. листи також заборонено використовувати для друку на них.
7. Драйвери. Дуже важливий елемент при правильному обслуговуванні принтера. Завжди зберігайте диск з драйверами, який йде в комплекті до принтера. Особливо якщо у вас під рукою не завжди є інтернет. Без драйверів ви не зможете роздрукувати жоден документ з комп’ютера.
8. Заправка картриджів. Якщо ви ніколи не заправляли картридж для принтера самостійно, то краще не ризикуйте. Попросіть «знає» товариша, щоб він вам допоміг або зверніться в спеціалізовані сервісні центри.

Залишилися ще пару невеликих порад для вас, що немає необхідності вносити нові пункти, але вони не менш важливі.

Основні поради для обслуговування принтера в домашніх умовах
Що стосовно боротьби з пилом — допоможе регулярне вологе прибирання в приміщенні. Якщо це робити немає можливості, то накрийте ваш принтер паперовою коробочкою або тканиною. Радимо також ознайомитися зі статтею з приводу того, як часто потрібно чистити ноутбук від пилу.

Тепер трохи про драйвера. Якщо ви втратили диск і не знаєте, де тепер скачать драйвера — зайдіть на офіційний сайт виробника вашого принтера. На його сторінках ви обов’язково знайдете настановні файли і що найголовніше — вони будуть без вірусів. До речі, перед тим як завантажувати або переходити на підозрілі сторінки якихось сайтів найкраще перевіряти їх на наявність вірусів за допомогою спеціальних сервісів, описаних тут.

Запам’ятайте найголовніше — правильне обслуговування принтера збереже ваш сімейний бюджет від зайвих витрат на його ремонт.

Якщо ви знаєте ще якісь поради з обслуговування принтерів — напишіть їх у коментарях.