Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку

Сьогодні інтернет-банкінг знаходить все більшу популярність по всьому світу, слідом за такою набирає популярність тенденцією Ощадбанк створив свій власний сервіс, у вигляді особистої онлайн-сторінки або кабінету «Ощадбанку».

Сервіс володіє безліччю функцій і перевагами. Основне з них – це виконання різних операцій, і навіть отримати онлайн-консультацію у працівників банку не відходячи від свого комп’ютера.
Пройшли часи, коли за черговою операцією зі своєю банківською карткою доводилося відстоювати довгі черги. Тепер кожен сервіс «Банк онлайн» завжди може опинитися поруч з вами, включаючи «Сбербанк онлайн». Нижче описані можливості російського ощадбанку.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку

1. Можливості «Сбербанк-онлайн»

Чому онлайн ощадбанк є таким актуальним сьогодні. Відповідь проста – за допомогою банку можна виконувати стандартні операції, як і зі своєю банківською карткою.

Що можна зробити через онлайн банкінг від ощадбанку:
1. Сплатити ЖКГ, мобільний зв’язок та інші послуги;
2. Поповнити рахунок мобільного телефону будь-якого російського оператора;
3. Відкрити власний внесок і керувати ним;
4. Відкривати і доповнювати діючі депозити;
5. Погашати кредити переказами;
6. Переказувати гроші на картку або в інші країни;
7. Купувати різні продукти банку на найвигідніших умовах (депозити), а також виконувати інші операції з ними.

Тепер перейдемо до того, як почати використовувати «Сбербанк онлайн».

2. Підключити сбербанк онлайн

Звичайно ж, для користування послугами електронного банку, його необхідно підключити.
Як це робиться:
1. Переходимо на сайт sberbank.ru, виконуємо просту процедуру реєстрації, заповнюючи форму і надану анкету. При цьому у Вас на руках має бути активна карта Ощадбанку.
2. На сайті потрібно вибрати пункт «Реєстрація», а після ввести свій номер карти і Продовжити дію.
3. На телефон, який прив’язаний до карти, прийде повідомлення з паролем.
4. Введіть у полі пароль і отримати можливість користуватися інтернет-банкінгом від Ощадбанку.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
5. Перейти до пункту «Дзвінок оператору», тобто набрати номер 8-800-555-55-50. Після цього оператор, з яким ви будете пов’язані, скаже про те, яку кнопку потрібно натиснути для завершення реєстрації.
6. Для цього продиктуйте всі свої дані оператору, з яким ви зв’язалися для реєстрації Вас в системі. Після закінчення реєстрації Вам видадуть особистий пароль та логін для входу в інтернет-банк.
Подальший перехід у систему «Сбербанк Онлайн», може відбуватися через офіційний сайт, де потрібно буде вводити логін і пароль в поля призначені для цих даних.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
«Сбербанк онлайн» доступний не тільки на ноутбуці чи комп’ютері, а також на різних девайсах працюють на iOS або Android.
Завантаження і подальша установка додатків відбувається таким же чином, як описано вище. Після установки програми потрібно логін і пароль. Скачати додаток «Сбербанк онлайн» можна в офіційних магазинах платформ: Play Market, App Store і ін

3. Використання Ощадбанку онлайн

В цілому, як користуватися опціями ощадбанку розібратися не так просто. Кожна окрема послуга розподілена за певними розділами.

Існує спеціальний розділ для платежів і переказів, де виробляються тільки перекази грошей між користувачами і картками, оплата комунальних послуг, виконання інших операцій. Розділ «Вклади та рахунки» відповідає за депозити, вклади та рахунки.
Розділ «Карти» – це меню управління вашою особистою карткою , «Кредити» – виконання таких дій, тільки з кредитами. Нижче наданий приклад однієї з операцій в кабінеті онлайн банкінгу.

Відкриваємо внесок у «Сбербанк Онлайн»
Нескладна операція, яку можна виконати наступним чином:

1. Заходимо на офіційний сайт «Ощадбанк» і вводимо свої особисті дані в спеціальне поле. Переходимо в розділ «Вклади та рахунки», як на картинці.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
2. Вибираємо пункт «Відкриття вкладу» у завантаженому меню.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
3. Вибираємо потрібний внесок і тиснемо на нього. Умови кожного з вкладів можна прочитати натиснувши кнопку «Докладніше». Після вибору тиснемо на «Продовжити».
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
4. Пункт вибору необхідного внеску і заповнення всіх умов. Тепер переходимо до пункту «Відкрити». Заповнення наданої форми – відповідальна справа, постарайтеся зробити заповнення без помилок.
Особиста сторінка кабінет онлайн ОщадбанкуОсобиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
5. Ознайомтеся з усіма правилами і умовами. Якщо всі поля заповнені вірно, поставте галочку в зазначене на картинці місце.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
6. Підсумкова сторінка являє собою вже готовий договір вкладу, який можна буде роздрукувати, натиснувши на пункт «Друк чека». От і вся, Ваш вклад був відкритий.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку

Як поповнити рахунок мобільного телефону онлайн

Також нескладна процедура:
1. Після підключення до особистого кабінету переходимо в панель знаходиться зліва, виглядає як піктограма мобільного телефону. За замовчуванням вказується прив’язаний телефон до картки, але його можна змінити і поповнити інший номер.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
2. Цей пункт вибору карти, з якої буде проведений переклад для поповнення рахунку за номером телефону. Вкажіть суму у відповідному розділі.
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
3. Платіж повинен бути підтверджений за допомогою пароля надісланого смс-повідомленням на ваш телефон. Вводимо пароль і нажимаємо «Підтвердити по СМС».
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
Особиста сторінка кабінет онлайн Ощадбанку
Інші операції здійснюються за таким же алгоритмом: Вибираємо потрібну категорію, заповнюємо уважно запропоновані пункти, вибираємо картку і підтверджуємо свої дії.