Paint онлайн vs SUMO – і Sketch Paint: очевидну перевагу над примітивністю першого!

Paint онлайн vs SUMO  і Sketch Paint: очевидну перевагу над примітивністю першого!

У недалекому минулому, інтегрований в Windows графічний редактор Paint дійсно користувався певним успіхом у користувачів, чиї творчі задатки вимагали своєї реалізації. Проте час йде, і простота роботи в середовищі традиційно став непотрібним редакторі Paint набула справді ефективне відродження в інших альтернативних програмах, функціонал яких набагато перевершує примітивність стандарту Paint. Втім, якийсь натяк на своє родинне походження онлайн редактори зберегли в неоднозначному продовження своїх «імен-назв». Отже, Paint онлайн vs SUMO – і Sketch Paint: хто кого і як, – читаємо далі.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Paint-online: лякаюча простота і отторгающая даремність
 • 2 Sumo-Paint: онлайн редактор поступається лише Photoshop
 • 3 Sketch Paint — золота середина

Paint-online: лякаюча простота і отторгающая даремність

Якщо вже бути чесним і говорити на чистоту, то більш убогого онлайн додатки, напевно, ще не придумали (переконайтеся у цьому самі — зайдіть, подивіться). Ймовірно, аскетичний редактор створений для того щоб геть відбивати всяке бажання у користувача малювати. Втім, нічого іншого, окрім як почеркать і «позакрашивать» тут робити не можна.

Paint онлайн vs SUMO  і Sketch Paint: очевидну перевагу над примітивністю першого!

Скажімо прямо, аннотационная стаття на даному ресурсі явно переоцінює свої технічні можливості, обнадіюючи користувача порожній зацікавленістю: «Чудове проведення часу для дорослих і дітей!». Однак йдемо далі і аргументуємо зроблений висновок базуючись на очевидні переваги альтернативних «паинтов без понтів».

Sumo-Paint: онлайн редактор поступається лише Photoshop

Ось, саме за допомогою цієї онлайн редактора можна і потрібно реалізовувати свій творчий потенціал, шановний читач. Неймовірно просунутий сервіс з масою цікавих художніх фішок. Дійсно, Sumo-Paint як брат близнюк схожий на свого старшого брата «Фотошоп». І все ж, останній не може зрівнятися в простоті свого використання — «молодший» явно виграє в плані простоти управління програмними компонентами і явно перевершує архіскладний процес взаємодії з професійною програмою (Photoshop) своєю безпосередністю призначення.

Paint онлайн vs SUMO  і Sketch Paint: очевидну перевагу над примітивністю першого!

 • Ніяких установок і інтеграцій.
 • Безкоштовність — як чеснота.
 • Є підключення до Інтернет — працюємо малюючи, ні —відпочиваємо, перебуваючи в нірвані .
 • Інструментів для малювання вистачає, доступ до них зрозумілий і простий у реалізації.
 • Основні ефекти присутні, їх може осмислено використовувати навіть дитина, ну і звичайно ж, для початківця користувача цей редактор просто незамінна альтернатива складним редакторам малювання.

Щоб багато не говорити, скажімо одне — пройдіть по цьому посиланню, і ви зрозумієте, що ви шукали саме такий сервіс. Запам’ятовуємо, лідер нашого огляду — Sumo-Paint!

Sketch Paint — золота середина

Після того як ви скористаєтеся цим посиланням, ви опинитеся в середовищі онлайн редактора Sketch Paint. Особливим функціоналом даний сервіс не може похвалитися, але для недосвідченого художника…тут є чим зайнятися.

Paint онлайн vs SUMO  і Sketch Paint: очевидну перевагу над примітивністю першого!

 • Інтерфейс редактора елементарний в розумінні.
 • Здається обмеженим функціонал програми насправді — своєрідне програмне рішення, спрямоване на те, щоб позбавити користувача від зайвого і непотрібного на перших порах технічного оснащення і відлякуючого мистецького арсеналу у вигляді шарів, градацій та інших опціональних художніх надмірностей (зрозуміло, передбачливість розробників стосується тих, хто тільки сьогодні вирішив трохи помалювати).
 • Отже, перший шедевр можна зберегти для науки потомству (що ви, це не сарказм…) — натисніть на вкладку, яка знаходиться праворуч, угорі…
 • Безумовно, є можливість роздрукувати малюнок на принтері.

Що ж, спробуйте цей редактор у справі і може бути, ви знайдете свою золоту середину між «негарним Paint» і «трішечки багатим художніми наворотами Sumo Paint», — хто знає?

Отже, пробуємо, малюємо, порівнюємо — робимо висновок про практичну користь кожного з представлених редакторів… Задайте фарб цього світу, поки!