Сьогодні ми розглянемо наступну проблему — при спробі підключитися до wi-fi мережі, ви отримуєте повідомлення про помилку «Параметри мережі, збережені на комп’ютері, не відповідають вимогам цієї мережі». Часто ця помилка застає зненацька початківця користувача і він не може її вирішити. У цій невеликій статті ми навчимося усувати цю помилку.

Чому параметри мережі не відповідають вимогам і я не можу підключитися до wi-fi?

Найчастіше дана помилка виникає відразу після налаштування роутера. Можливо ви підключалися до роутера до налаштування, використовуючи незахищене wi-fi з’єднання зі стандартним ім’ям мережі. Роутер ви налаштували, поставили пароль на wi-fi — а ім’я мережі не поміняли. Windows зберіг початкові налаштування мережі для подальшого автоматичного підключення і тепер намагається підключитися до мережі зі старими параметрами. Так як ви змінили параметри мережі — підключитися ви не можете і отримуєте помилку «Параметри мережі, збережені на комп’ютері, не відповідають вимогам цієї мережі».

Також можлива ситуація, що внаслідок різних причин налаштування роутера скинулися на заводські (за замовчуванням).

Ще більш рідкісний варіант — хтось поміняв пароль від вашої wi-fi мережі.

У першому випадку (найбільш распостраненном) поступаємо як описано нижче, у другому налаштовуємо заново роутер, в -третьому скидаємо на заводські налаштування роутера і налаштовуємо роутер заново.

Як вирішити проблему?

Вирішити проблему досить просто. Для цього необхідно зробити так, що б Windows «забув» старі налаштування вашої мережі і вказати нові. Для цього необхідно видалити проблемну бездротову мережу. Зараз ми розглянемо як це зробити в Windows 7,8 і XP.

Щоб видалити збережені параметри мережі в windows 7:

1. Зайдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом» (або через Панель управління, або клікаєте правою кнопкою миші по значку мережі в треї (нижньому кутку) і обираєте «Центр управління мережами і загальним доступом»

2.У лівому кутку вибираєте «Управління бездротовими мережами»

3.Вибираєте вашу мережу і видаляєте її

4.Закриваєте «Центр управління мережами і загальним доступом» і знову пробуєте підключитися. Швидше за все, все пройде успішно.

 

Щоб видалити збережені параметри мережі в windows 8:

1. Клікаєте по значку бездротового з’єднання в треї (нижньому правому куті)

2. Знаходите в списку свою мережу, натискаєте на неї правою кнопкою миші і вибираєте в меню «забути цю мережу»

3. Знову знаходите свою мережу в списку і пробуєте підключатися, при необхідності введіть пароль.

Щоб видалити збережені параметри мережі в windows xp:

1. Відкрийте «Панель управління», потім «Мережеві підключення». Тиснемо правою кнопкою миші по значку «бездротові мережі»

2. Вибираєте «доступні бездротові мережі»

3. Видаліть мережа, з якою у вас проблеми.

4. Пробуйте заново підключитися до необхідної мережі

Сподіваюся, моя стаття вам допомогла. Якщо є питання — задавайте в коментарях.