Параметри Windows 10 не відкриваються – вирішуємо проблему

Параметри Windows 10 не відкриваються   вирішуємо проблему
З цією проблемою зіткнулися дуже багато користувачів, проблемою, коли параметри комп’ютера відкрити не вдається ні по натисненню на «параметри» з центру повідомлень, ні з допомогою комбінації клавіш Win + I. Говорити про інших способах взагалі не варто.

Так ось, днями Microsoft випустила спеціальну утиліту, яка вирішує цю проблему (її назвали Emerging Issue 67758). У даній утиліті зазначено, що вирішити проблему на постійній основі без застосування стороннього ПО найближчим часом не вдасться, так як ведуться роботи.

Ми покажемо Вам приклад, як цю проблему виправити.

Усунення проблем з запуском параметрів Windows 10

Робимо кілька нескладних кроків.

Для початку качаємо утиліту, яка представлена офіційно для виправлення цієї проблеми. Качаємо її за посиланням http://aka.ms/diag_settings.

Після скачування запускаємо її.

Параметри Windows 10 не відкриваються   вирішуємо проблему
Функцій тут ніяких немає, а просто натискаємо кнопку «Далі», програма сама все зробить (але остаточно проблему не вирішить). З’явиться повідомлення про те, що почалася перевірка комп’ютера на наявність помилки Emerging Issue 67758, а також про її автоматичне виправлення.

Параметри Windows 10 не відкриваються   вирішуємо проблему
Коли програма завершить свою роботу, параметри Windows можна буде відкрити. Якщо ні – перезавантажте комп’ютер.

Далі – увага! Після перезавантаження (якщо вона необхідна), заходимо в розділ «Оновлення та безпека» налаштувань, потім завантажуємо і встановлюємо всі доступні оновлення, які там запропоновані.

Додаткові вирішення проблеми запуску параметрів Windows 10

Цей спосіб, можливо, допоможе Вам вирішити проблему, якщо перший варіант не вдався.

– Можна відновити файлики Windows 10, прописавши в командному рядку Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth (запустити командний рядок від імені адміністратора);

– Можна створити ще одного користувача комп’ютером, щоб перевірити, чи працюють параметри після входу нового користувача.

Ці поради повинні допомогти Вам впоратися з проблемою запуску параметрів Windows 10 і не робити ніяких «відкатів» до попередньої версії ОС і не робити скидання Windows 10 через різні варіанти завантаження.

Можливо з часом будуть з’являтися інші способи рішення даної проблеми. Слідкуйте за нами.