PC Speed Up — це програма прискорювач працездатності комп’ютера. Вона оптимізує файлову систему ПК, видаляючи зайві файли і очищаючи реєстр.

У тому випадку, якщо користувачем виявлено зниження ефективність роботи ПК, його продуктивності і швидкодії, необхідно серйозно задуматися про причини таких явищ і способи їх усунення. Спровокувати зниження функціональної ефективності ПК можуть безліч факторів — застарілі комплектуючі, надлишок інформації, установка утиліт використовують наднормативні ресурси, вірусна складова і багато інших.

Що це PC Speed Up? Утиліта PC Speed Up є ефективним оптимізатором спільної роботи ПК і підвищення продуктивності окремих елементів операційної системи. Багато хто не знають, що це програма PC Speed Up дозволяє здійснювати повну перевірку (сканування) персонального комп’ютера, визначати маркери, зміна параметрів яких дозволить поліпшити загальну продуктивність.

PC Speed Up — про функції і можливості

В арсенал програми PC Speed Up входять наступні можливості:

  • Це регулярне сканування ПК на предмет факторів, що уповільнюють роботу;
  • оптимізація параметрів мережі;
  • інспекція функціональності жорсткого диска;
  • перевірка раціональності використання внутрішньої пам’яті;
  • коригування якості роботи процесора;
  • робота з програмами (фоновими процесами і службами операційної системи), їх встановлення або видалення;
  • це кореляція елементів автозавантаження системи ПК;
  • видалення непотрібних елементів операційної системи: папок, файлів, записів реєстру і іншого.

Важлива частина функціональних можливостей програми PC Speed Up — це інструменти для покращення продуктивності, для так званого «розгону» окремих елементів системи (центрального процесора, відеокарти та ін) з метою максимального використання їх ресурсів, для потреб користувача. PC Speed Up — це швидкість і адаптивний інтерфейс, що дозволяє просто і ефективно здійснювати управління налаштуваннями програми.

Видалення PC Speed Up

Процес видалення програми PC Speed Up може включати дві складові:

  • це видалення програмного забезпечення за допомогою вбудованих засобів операційної оболонки Windows;
  • і використання для очищення програм — «чистильників» непотрібних елементів операційної системи (у тому числі даних комп’ютерного реєстру).

Алгоритм першого способу включає в себе перехід користувача в пункт «Стандартний» (назва може злегка варіюватися залежно від версії операційної системи на ПК), далі в пункт «Програми та компоненти», пошук рядка в переліку встановлених утиліт програми «PC Speed Up», виділення її за допомогою кліка на праву кнопки миші і вибрати в контекстному меню позиції «Змінити/Видалити». Надалі, слідуючи підказкам системи, програма PC Speed Up швидко видаляється з ПК. Головним мінусом цієї процедури є те, що на ПК можуть залишитися після видалення так звані «хвости» — залишкові файли у реєстрі та окремих системних папках.

Другий спосіб якраз і націлена на те, щоб позбавити користувача від залишків програми PC Speed Up і повністю очистити операційну систему, каталоги, файли і папки. Суть його вважає в наступних діях: установка спеціальної програми з очищення реєстру і виборі в переліку інтерфейсу цієї програми пункту «Видалити» програму.