Привіт, друзі! Зовсім недавно ми з вами розібралися, що таке закритий акаунт у инстаграме, а також вивчили всі його переваги. Сьогодні ж я спробую дати вам відповідь на питання, а чи можна подивитися закритий акаунт у Инстаграме.

При спробі зайти на такий аккаунт, нам виводять таке повідомлення:

Якщо трохи поміркувати, то зовсім не складно здогадатися, що розробники Инстаграма далеко не дурні. Якщо вони придумали функцію закритих акаунтів, то просто так зайти, подивитися або якимось чином зламати аккаунт не вийде. Навіть якщо ви самий крутий програміст серед своїх знайомих і знайдете якусь вразливість у захисті акаунтів, то це буде помічено і помилка буде виправлена.

Тому, якщо ви знайдете в мережі програми або скрипти, які нібито зламують аккаунти инстаграма, то повірте, це все розлучення. Є велика ймовірність того, що ви таким чином занесете собі на комп’ютер вірус від якого потім будете довго позбавлятися.

Я лише можу порадити вам вдатися до деяких хитрощів

Зміст:

  • 1 Створюємо фейковий аккаунт в Інста
  • 2 Використовуємо сервіс Google Картинки
  • 3 Шукаємо фото через інші соціальні мережі

Створюємо фейковий аккаунт в Інста

Так, у більшості випадків це діє. Створюємо ліву обліковий запис Инстаграме і підписуємося на людину, фотки якого ви хочете подивитися. Вся проблема буде полягати в тому, щоб людина схвалив вашу заявку. Тут вже вам доведеться постаратися. Запис повинен бути цікавим і не викликати підозр, що він фейковий. Вам необхідно буде додати якомога більше хороших фотографій «Як додати фото в Інста». Також бажано набрати побільше передплатників.

Використовуємо сервіс Google Картинки

Раніше така фішка працювала добре. Фото з инстаграма індексувалися в пошуковій системі Гугл і ми спокійно через пошук могли знайти фотки, навіть якщо вони були викладені на закритому обліковому записі.

Щоб виконати такий пошук нам достатньо в пошуку по картинках ввести пошуковий запит:

Логин_пользователя Instagram

Останнім часом я став помічати, що дана фішка вже не особливо працює, але можете спробувати, деякі фотографії знайти ще можна. Раптом вам пощастить, і ви знайдете те, що шукали.

Шукаємо фото через інші соціальні мережі

Справа в тому, що багато користувачів люблять ділитися фотками з Инстаграма в інших сервісах. «Як викласти фото з Инстаграма Вконтакте». Цим можна скористатися.

Вам достатньо буде лише знайти акаунти в інших соціальних мережах і подивитися. Немає у нього синхронізації з Инстаграмом.

Ось, в принципі і все, я перерахуй всі способи, які знаю. Якщо ви знаєте ще робочі методи, щоб можна було дивитися закриті акаунти, то діліться досвідом. Тільки способи повинні бути легальними і не повинні порушувати нічиїх прав.

А, може, і це буде Вам цікаво: