Перекладач англійської мови з російською вимовою і транскрипцією дає можливість користувачам вивчити іноземну з самих низів. Щоденна практика у вигляді прослуховувань різних вимов і перегляд транскрипції слів є основними вимогами для кожного бажаючого пізнати нову мову. Згідно з міжнародними класифікаціями, Basic Speaker вважається початковим рівнем, вирости з якого можна з допомогою професійних сервісів.

Хороші перекладачі з широкими можливостями, що дозволяють озвучити текст і транскрипцію допоможуть не тільки самостійно вивчити англійську, але і розібратися в перекладі необхідного матеріалу. Іншими словами, навіть людина не розуміє жодного слова здатний якісно перекласти певний документ.

Основні вимоги до програми перекладача:

– ідеальний переклад матеріалу, без будь-яких помилок;
– збереження порядку слів і пропозицій за всіма правилами мови;
– функція для отримання відразу декількох варіантів перекладу до кожного слова.

Нижче розберемо всім відомі і активно використовуються утиліти-перекладачі.

PROMT

Багато хто хоча б раз чули або навіть використовували дану програму. Вона надає послуги перекладу вже більше двадцяти років. З року в рік, виробники сервісу намагаються удосконалювати своє дітище, роблячи його максимально комфортним для людей. Також зростає і якість перекладу. Система PROMT використовує зовсім інші схеми переведення на відміну від аналогічних програм. Завантажити додаток можна з офіційної сторінки, де є і онлайн сервіс, який можна використовувати для швидкого і якісного перекладу невеликого матеріалу.

До всього іншого, тут можна не тільки перевести слово або пропозицію, але й отримати повну транскрипцію і детальне вимову.

Оновлена версія швидкого перекладача отримала можливість безпосередньо працювати з матеріалами, до яких необхідні переклад. Це позбавить користувача від копіювання величезної кількості символів в порожнє поле програми. Дана функція безсумнівно заслуговує похвали, так як вона безсумнівно стане в нагоді для переведення цілої книги або ж певної статті.

Вбудована технологія перекладу, якою володіє ПРОМТ працює практично ідеально, але незважаючи на це в матеріалі можуть зустрічатися незначні помилки, але вони безумовно не вплинуть основну суть. Сьогодні жоден перекладач не зможе дати користувачеві персонального комп’ютера точний переклад. Для того, щоб переглянути транскрипцію символів, необхідно навести курсор миші до них і почекати пару секунд.

PROMT – компактна і в той же час потужна утиліта, завдяки якому можна вивчити англійську мову. Використовуючи всі її можливості, ви досить швидко опануєте іноземною мовою.

Google Translator

Розповідати про даному онлайн сервісі немає необхідності, так як кожен користувач всесвітньої павутини хоча б раз використовував його. Мільйони людей зі всього світу активно звертаються за допомогою до Google Translator щодня. Розробниками цієї програми є досить популярна компанія Google. Тут присутні практично всі мови, які існують в наш час.

Утиліта має можливість не тільки перекладати матеріал, але також показувати транскрипцію слова і вимовляти його. Головною відмінністю сервісу вважається унікальний робот, який проводить переклад з вражаючою точністю.

Щоб скористатися безкоштовними послугами перекладача, необхідний перейти на офіційний сайт https://translate.google.com, де кожному користувачеві інтернету надається можливість вибрати оригінальний мову і мову перекладу. Далі потрібно ввести текст в порожнє поле, де через кілька секунд з’явиться переклад. Транскрипція слів вказано нижче готового матеріалу.

Щоб прослухати звучання слова або цілого тексту, слід натиснути на іконку “Прослухати текст”. Якщо ж потрібно отримати одночасно текстовий і голосовий переклад, необхідно включити функцію голосового перекладу, як показано на зображенні нижче.

ABBYY Lingvo

Творцями унікального сервісу є всім відома компанія ABBYY, які розробляють програмні забезпечення для вивчення іноземних мов і простого перекладу. Щоб скористатися їх послугами, необхідно перейти на офіційний веб-сайт http://www.lingvo-online.ru/.

Сервіс працює в режимі онлайн і здатний перекласти текст з вживанням жаргону. Цей словник допоможе не тільки зробити переклад літературних матеріалів, але і дасть переклад та визначення скороченої і модифікованої фрази, які часто користуються носії цих мов.

Для початку потрібно ввести слово або пропозицію в порожнє поле, після чого слід вибрати необхідні мову і натиснути на кнопку з перекладом. Через декілька секунд в нижній частині перекладача буде показаний список з можливими перекладами: від найбільш розповсюджених до рідко використовуваних варіантів. Для прослуховування отриманого перекладу, необхідно натиснути на спеціальну кнопку, розташовану поряд з транскрипцією. Даний сервіс досить простий у використанні і набагато зручніше аналогічних програм.