9 вересня 2015 року світові надали черговий смартфон від компанії Apple, це було пристрій шостого покоління, і в його назві кінці виднівся «+». Сьогодні ми дізнаємося, що таїть у собі цей плюсик, ніж новий апарат відрізняється від звичайної шістки, яка надійшла в продаж раніше? І, як взагалі можна ставитися до зовнішнього вигляду, коли після маленької п’ятірки з’явилося таке рішення?

Вміст коробки при покупці.

Коли ми купили наш пристрій, то можна сміливо приступати до того, щоб вивчати, що ж входить до складу поставки. Адже, від вмісту коробки купується смартфона і від якості продукції залежать багато складові.

Заглянувши в основу коробки, можна побачити звичайну комплектацію сучасного апарату. У коробці є пристрій, зарядка для нього, гарнітура (вона стала працювати набагато чистіше і голосніше, порівняно зі своїми аналогами), кабель для зарядного пристрою, набір інструкцій і фірмових наклейок, а також скріпка для витягування лотка SIM-карти.

Дістаємо з коробки наш смартфон і починаємо його оглядати, чіпляючись до кожної дрібниці.

Зовнішні дані купується пристрої.

Говорити про зовнішній вигляд тривалий час немає ніякого сенсу, адже він ідентичний попереднику (звичайної шістки). Єдине, що з-за великих габаритів, кнопка HOME трохи змінена, і розділювальні смуги, які перебували на корпусі апарату, також трохи видозмінилися. Під час придбання пристрою, ви можете вибрати одне з трьох колірних рішень.

Габарити нового смартфона.

З-за того, що розробники збільшили діагональ пристрою до 5.5 дюймів, вони зробили тим самим продається пристрій дуже габаритним. По-перше, висота купується пристрої становитиме 158 міліметрів, ширина буде дорівнювати 77.8 міліметрів, а товщина корпусу стала мати значення 7.1 міліметр. По-друге, потрібно відзначити, що хоч товщина і збільшилася, але камера досі трохи випирає. При такому розташуванні, це незначно позначається на зручності використання пристрою, але нічого критичного немає.

З-за серйозних розмірів, це пристрій важко помістити в будь-яку кишеню, але якщо вже це вийшло зробити, то можна бути спокійним, адже воно з-за заокруглених країв, вилетіти з кишені ніяк не зможе. У тих людей, У яких кишені дуже маленькі, то їм доведеться ходити по вулиці, красуючись стирчить пристроєм з кишені штанів. Прекрасні дівчата можуть не турбуватися, пристрій зручно влазить в будь-яку сумочку, а значить, тендітні створіння можуть пересуватися за телефон без проблем. Вага апарата дорівнює 172 грам, це незначна вага, необтяжливий господиню. На сьогоднішній день ціна цього пристрою найвища, але це пояснюється його продуктивністю.

Важливо запам’ятати те, що якщо ви використовуєте на своєму смартфоні чохли, то вам в цей раз доведеться скрутно, а все з тієї причини, що будь-чохол додасть з країв по кілька міліметрів товщини, і це позначиться, як на переходів, так і на зручність носіння смартфона.

Гнучкість моделі.

Коли вийшла шоста лінійка iPhone, то в світі відразу почався резонанс у народу з тієї причини, що новий пристрій вдавалося легко погнути. Але, тепер це резонансу перетворилося швидше в рефлексію, а все з тієї причини, що погнути цю модель практично неможливо, потрібно докласти до заняття неймовірні зусилля. Пристрій гнеться подібно зв’язці з чотирьох олівців.

Дисплей iPhone 6 plus.

Як говорилося раніше, це пристрій поставляється з 5.5 дюймовим екраном, роздільна здатність якого становить «1920×1080». Дисплей, як і належить в лінійках яблучних смартфонів – Retina. Цей дисплей викликав багато суперечливих моментів у розробників додатків, адже вони стали розуміти, що їм потрібно адаптувати свої програми для подібного дисплея. Щільність пікселів на цьому дисплеї досягла 401 ppi, якщо для компанії Apple це рекордний показник, то на ринку можна знайти і інші пристрої, з результатом вище цього.

Фахівці з фірми розробки додали на екран покриття «Олеофобним типу». Воно допомагає уникнути появи відбитків на екрані. Крім цього, захищає екран доданий мінеральне скло, запобігаючи появі тріщин, і так далі.

Швидкодія купленого пристрою.

Говорячи про нутрощі цього пристрою, можна сміливо сказати, що вони практично ідентичні звичайної шістки. Під кришкою знаходиться A8 процесор, побудований на 64 бітної архітектури, і його супроводжує спеціальний графічний процесор, іменований M8. Ці два процеси взаємодіючи між собою, дають відмінний результат, справляючись з вимогливими додатками на відмінному рівні.

Об’єм оперативної пам’яті.

З-за того, що оперативка пристрою складає всього лише 1 гігабайт, а це в сучасному світі не високий показник, люди почали думати, що важкі ігри або інші програми смартфон навіть не відкриває. Народ помиляється, а все з-за того, що процеси, що дають занадто велике навантаження на ОЗП, обробляються чіпом M8, а вже з іншими додатками відмінно справляється той один гігабайт ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, який заявлений в характеристиках. Оптимізація пристрою виконана на високому рівні.

Говорячи про вбудовану пам’ять телефону, то можна помітити, що він поставляється в трьох версіях розмірів – «16 ГБ», «64 ГБ», «128 ГБ».

Ємність батареї.

У цій моделі ємність батареї виріс до 2915 маг. Говорячи простою мовою, час роботи пристрою в автономному режимі зросла майже на тридцять відсотків порівняно із звичайною шісткою. Якщо активно використовувати смартфон (грати в ігри, перебувати в інтернеті і так далі), то заряду батареї вистачить на один день використання.

Зйомка фотографій і відео.

Говорячи про задню камеру пристрою, потрібно відразу відзначити, що вона оснащена матрицею в 8 Мп. Люди часто загострюють увагу на те, що камера трохи випирає, але це не важливий аспект, порівняно з іншими. Виявилося, що камера була забезпечена оптичним стабілізатором, її можна відшукати у звичайній шістці, поруч з об’єктом камери розташувалася спалах, що має дві складові частини, і вони створюють ефект «TrueLight».

Над фронтальною камерою теж сильно попрацювали, вона хоч і має матрицю в 1.2 Мп, але може робити фотографії та записувати відео в якості 720p. Розробники поліпшили можливість розпізнавання осіб, і змінили трохи фокус.

У розробників вийшов відмінний телефон, любителі марки Apple будуть задоволені черговим пристроєм, що добре зарекомендували себе на ринку технологій. Звичайно, є й інші моделі, порівняно дешевше і краще за характеристиками, але особливу увагу люди виділяють тільки перевіреним брендам.