Перевірка ком онлайн

При написанні різних текстів перед користувачем може виникнути проблема пунктуації, тобто правильної розстановки розділових знаків у реченні. Не всі правила пунктуації пам’ятаються на належному рівні, а так звана «інтуїтивна розстановка» може регулярно нас підводити. У таких випадках нам на допомогу приходять онлайн-сервіси, які допоможуть правильно розставити всі необхідні коми. В даному матеріалі я розповім про популярних мережевих сервісах, що дозволяють виконати перевірку ком онлайн, а також поясню, як з ними працювати.

Перевірка ком онлайнВиконуємо перевірку розстановки ком онлайн

Зміст статті

 • 1 Розставляємо коми онлайн – особливості сервісів
 • 2 Сервіси дозволяють перевірити пунктуацію в режимі онлайн
  • 2.1 Сервіс text.ru
  • 2.2 Ресурс languagetool.org
  • 2.3 Сервіс textis.ru
  • 2.4 Сайт online.orfo.ru
  • 2.5 Інструмент grammarcheckforsentence.com
 • 3 Висновок

Розставляємо коми онлайн – особливості сервісів

У більшості випадків всі сервіси, які я опишу нижче, працюють в однотипному ключі. Ви переходите на такий ресурс, за допомогою команд «Копіювати» і «Вставити» вставляєте в спеціальне вікно потрібний для перевірки текст, а потім тиснете на відповідну кнопку активації перевірки. Сервіс перевірить ваш текст на граматичні, пунктуаційні помилки, і видасть вам результат.

Зазвичай необхідність пропущеної (або зайвої) коми у тексті зазначається якимось кольором, або даний відрізок тексту підкреслюється хвилястою лінією, як у MS Word. Також сервіс може використовувати текстову підказку, рекомендующую поставити потрібний розділовий знак після відповідного слова.

Якщо ж, крім пунктуації, вас також цікавить перевірка статті на плагіат, рекомендую ознайомитися зі статтею «Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно» на нашому сайті.

Перевірка ком онлайнКоректна розстановка ком може стати проблемою для багатьох авторів

Сервіси дозволяють перевірити пунктуацію в режимі онлайн

Перейдемо до перерахування сервісів, що дозволяють виконати перевірку вірності розстановки ком в Інтернеті онлайн.

Сервіс text.ru

Даний сервіс text.ru серед всього багатства своїх можливостей володіє можливістю перевірки орфографії і пунктуації онлайн, виконуваної абсолютно безкоштовно. Алгоритм перевірки включає виявлення помилок, повторів слів, зайвих пробілів, двох ком, помилок в узгодженні та інших лінгвістичних помилок, що значно спрощує роботу автора з текстом.

 • Для перевірки тексту на пунктуаційні помилки перейдіть на зазначений ресурс text.ru.
 • Вставити текст для перевірки у відповідне вікно, після чого натисніть на червону кнопку «Перевірити орфографію».
 • Текст буде проаналізовано сервісом, після чого помилки будуть підсвічені червоним фоном із зазначенням угорі суті знайденої помилки.
 • Також праворуч будуть виведені результати SEO-аналізу тексту.
 • Перевірка ком онлайнРобоче вікно сервісу text.ru

  Ресурс languagetool.org

  Іншим сервісом для перевірки пунктуації онлайн є ресурс languagetool.org. Крім класичної перевірки граматики, пунктуації і стилю. Ресурс також пропонує завантажити безкоштовне відповідне розширення для браузерів Chrome і Firefox, розширивши, таким чином, функціонал даних браузерів.

 • Для роботи з ресурсом перейдіть на нього, вставте потрібний текст у відповідне вікно, і натисніть на синю кнопку «Перевірити справа».
 • Проблемні місця в тексті будуть підведені світло-червоним тлом, клікнувши на який ви зможете ознайомитися з суттю помилки і варіантами її виправлення.
 • Перевірка ком онлайнРобоче вікно сервісу languagetool.org

  Сервіс textis.ru

  Сервіс textis.ru також дозволяє виконати перевірку ком безкоштовно. Його функціонал схожий на вже описані онлайн-сервіси – ви переходите на даний ресурс, вставляєте у відповідне вікно ваш текст у вікно «Вставте текст сюди), а потім тиснете на кнопку «Перевірити».

  При цьому якість перевірки перебуває на досить середньому рівні, істотно поступаючись вже згаданим сервісів text.ru і languagetool.org.

  Перевірка ком онлайнРобоче вікно сервісу textis.ru

  Сайт online.orfo.ru

  Це один з найвідоміших і популярних сервісів в Рунеті, що дозволяють виконати аналіз пунктуації онлайн.

 • Робота з ним однотипна з уже описаними сервісами – переходите на сайт online.orfo.ru.
 • Вставляєте у відповідне вікно потрібний вам текст, а потім тиснете на «Перевірити».
 • Проблемні місця у вашому тексті будуть підфарбовані рожевої кривою лінією.
 • Перевірка ком онлайнРобоче вікно сервісу online.orfo.ru

  Інструмент grammarcheckforsentence.com

  Для англоманов і любителів англійської мови також можу порекомендувати сервіс grammarcheckforsentence.com. Це один з найбільш популярних англомовних інструментів для перевірки граматики та пунктуації, які можна знайти в мережі.

  Перевірка ком онлайнРобоче вікно сервісу grammarcheckforsentence.com

  Принцип його роботи схожий з іншими сервісами описуваного мною ряду – ви потрапляєте на ресурс, вставляєте у відповідне вікно ваш англомовний текст, а потім тиснете на кнопку «Check».

  Висновок

  Перевірка ком онлайн проводиться за допомогою сервісів, описаних мною вище. Алгоритм роботи з ними досить простий, і не викличе у користувача яких-небудь утруднень. При цьому також пам’ятайте, що класичний MS Word дозволяє перевірити текст на пунктуацію, а при необхідності можна скористатися мережевим аналогом MS Word – «Word Online», який ви можете легко знайти в мережі.