Перевищено час очікування відповіді від сайту – Рішення

Кожен користувачі мережі Інтернет стикався з ситуацією, коли браузер сповіщає сполученням «Перевищено час очікування відповіді від сайту» про неможливість відвідати той чи інший сайт. Це траплялося з різних причин і рішення цієї проблеми обов’язково буде знайдено вами нижче в статті.

Перевищено час очікування відповіді від сайту – РішенняСкріншот помилки Не вдається отримати доступ до сайту yandex.ru

Зміст статті

 • Що означає помилка в браузері ERR_CONNECTION_TIMED_OUT?
 • Що робити при повідомленні про помилку перевищення часу очікування відповіді від сайту
 • Усуваємо проблеми в мережі і налаштовуємо її
 • Очищаємо браузер для правильної роботи

Що означає помилка в браузері ERR_CONNECTION_TIMED_OUT?

В першу чергу, щоб успішно вирішити проблему ERR_CONNECTION_TIMED_OUT – необхідно чітко знати причини її появи, а також деякі особливості сайтів і браузера. Причини повідомлення про перевищення часу очікування відповіді від сайту можуть з’явитися як на стороні сервера, так і клієнта у браузері. При досконалому натисканні на одну з посилань будь-якого сайту, клієнт або просто ваш браузер посилає на сервер сайту, до якого ви звернулися, запит на відображення в ньому (браузері) потрібної сторінки. Але розробники вирішили, що браузер не може чекати вічно відповіді від сервера, коли сайт з якихось причин не відповідає, він очікує деякий час, а потім повідомляє про те, що сайт, до якого ви звертаєтеся, не доступний.

Кожен браузер має свій час очікування відповіді від сайту. Якщо минув такий термін очікування, то браузер видає повідомлення, що сайт не відповідає.

Основні причини оповіщення про минулому терміні очікування відповіді від сервера:

 • У користувача немає інтернету, або налаштування зроблені неправильно.
 • «Засмічений» браузер, а також збиті настройки.
 • Обмеження сайту по регіонах.
 • Причини на стороні сервера. На сайті проводяться профілактичні роботи. У цьому випадку, іноді замість помилки з’являється повідомлення про роботи і час їх завершення.

  Перевищено час очікування відповіді від сайту – РішенняНалаштування браузера

 • Що робити при повідомленні про помилку перевищення часу очікування відповіді від сайту

  Давайте докладніше розглянемо варіанти, за яких браузер сповіщає нас про помилку. Якщо у вас виникла помилка тільки один раз на одному сайті (наприклад: ru.4game.com, www.youtube.com, vk.com, www.twitch.tv, steamcommunity.com, 192.168.0.1), просто спробуйте перезавантажити сторінку або оновити її, натиснувши F5 або CTRL+F5. Також виключимо варіант, коли у вас явні проблеми з інтернетом, він у вас вимкнений.

  Усуваємо проблеми в мережі і налаштовуємо її

  Крок 1. Перевірте, насамперед, своє підключення, щоб переконатися, що помилка не на вашій стороні. Якщо всі сайти запускаються у вас в браузері, а деякі ні, тоді перезавантажте роутер. Це можна зробити в його налаштуваннях. Також можна спробувати відключити і включити його, якщо у вас динамічний IP-адресу.

  Крок 2. Причиною повідомлення може бути дуже повільний інтернет, таке буває, коли користуєшся мобільним інтернетом у віддалених регіонах з поганим сигналом на комп’ютері. В цьому випадку перевірте швидкість через онлайн сервіси для вимірювання швидкості передачі і прийому пакетів. При незадовільному результаті проходження тесту швидкості зверніться до вашого провайдера за консультацією.

  Перевищено час очікування відповіді від сайту – РішенняСервіс вимірювання швидкості від Яндекс

  Крок 3. Не зайвим буде переглянути настройки браузера. У розділі DNS-адресу повинні бути вказані коректні дані для вашої мережі. У тому разі, якщо адреса не збігається з тим, що має бути – видаляйте і заповнюйте потрібне. Є ймовірність, що ваша система заражена вірусом і самостійно перенастроює пункти меню вашого браузера. У цьому випадку скористайтеся антивірусним ПЗ. В ідеальному варіанті, крім встановлених антивірусних програм скористайтесь одноразовими онлайн перевірками на віруси і утилітами від Kaspersky, Dr.Web, Nod32.

  Крок 4. В налаштуваннях роутера слід перевірити параметр MTU, щоб усунути «Перевищено час очікування відповіді від сайту». Він часто може «злітати». Для різних мереж і роутерів значення різне, необхідно знайти в Інтернеті саме під свою модель і мережу і перенастроювати. При неправильних налаштуваннях MTU часто неможливо відкрити різні соціальні мережі: Вконтакте, Однокласники, а також відеохостинг YouTube і т. д. Або їх завантаження триватиме дуже довго.

  Очищаємо браузер для правильної роботи

  Також приділіть особливу увагу налаштувань браузера. Відкрийте в налаштуваннях кеш і почистіть його (очистити кеш в Опері і Гугл Хром), те ж саме зробіть з куки.

  Слід пограти з вбудованими режимами та іншими параметрами, а саме: активувати турбо-режим, потім вимкни його. Використовуйте різні налаштування проксі-сервера, увімкніть апаратне прискорення, якщо не допомогло – ставимо назад. Робиться це зовсім не тому, що ми не знаємо що робити, і використовуємо «метод тику», а саме тому, що всі ці вказівки можуть бути причиною простою часу очікування відповіді від сервера.

  Перевищено час очікування відповіді від сайту – РішенняОчистити історію браузера

  Зайдіть в історію браузера і почистіть її. Відкрийте плагіни і доповнення браузера, всі неважливі і другорядні – видаліть, вони не тільки можуть бути причиною помилки роботи браузера, але ще й гальмують його. Всі перераховані причини відносяться до стороні клієнта, але вони також можуть з’явитися і на стороні сервера. Сайт може бути підданий налаштувань і тому недоступний для відвідувачів. Спробуйте зайти на форум сайту – багато солідні ресурси роблять форуми окремо від основних сайтів саме для того, щоб оповіщати користувачів про будь-які події на сайті, з-за яких він тимчасово недоступний, наприклад атаки хакерів.