Picmonkey фотошоп — це зручний онлайн фоторедактор з безліччю фільтрів і ефектів

Обробка зображень — це дія, використання якого масово мігрує з локальних комп’ютерів в Інтернет.

Якщо раніше, навіть для простого редагування фотографій — обрізання, застосування фільтрів і ефектів, переведення в чорно-білий режим, видалення ефекту червоних очей і ін. ефектів потрібно було встановлювати складні професійні графічні редактори, такі як: Adobe Photoshop, Gimp або використовували вбудований фоторедактор Picture manager від Microsoft, то зараз всі ці дії + безліч операцій із застосуванням фільтрів, спокійно можна виробляти в Інтернеті, завдяки великій кількості безкоштовних сервісів: Picasa, Instagram, Pixlr, Picmonkey, Instasize, ні чого не завантажуючи і не встановлюючи. У цій статті ви познайомитеся з онлайн фотошопом Picmonkey.

Picmonkey фотошоп — це зручний онлайн фоторедактор з безліччю фільтрів і ефектів

Picmonkey — це зручний, лаконічний онлайновий фоторедактор, розроблений для звичайних користувачів. У нього дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, безліч вбудованих фільтрів і ефектів; доступна робота з фігурами, текстом і текстурами; є функція відправки готового зображення в соціальні мережі, — весь цей арсенал можливостей робить додаток доступним навіть не мають спеціальних знань і практики в фотошопі людям.

Picmonkey фотошоп — це зручний онлайн фоторедактор з безліччю фільтрів і ефектів

Для того, щоб зробити презентабельну фотографію, не обов’язково встановлювати професійну програму для редагування зображень або бути дизайнером, адже є додаток PicMonkey, продумане як для планшетів і смартфонів, так і комп’ютерів. Цей онлайновий фоторедактор працює в будь-якому сучасному браузері, і надає звичайним користувачам цілий ряд вже готових інструментів для обробки зображень, які не потребують настройки і спеціальних знань.

Використання

Після того як ви перейдете на сайт онлайн-сервісу picmonkey.com вам буде запропоновано два варіанти випробувати всі можливості PicMonkey:

  • Перший — використання одного з тестових зображень;
  • Другий — завантажити свою фотографію або знімок.

Всі інструменти редагування в фотосервіс знаходяться в лівій частині панелі — і розсортовані на 7 пунктів:

  • У першому пункті меню розташовані основні фільтри і пензлики, з допомогою яких можна швидко змінювати фото. Це дії редагування розміру, повороту, настройки експозиції, автоподстройке, обрізанні і т. д.
  • Другий, це пункт обробка ефектами, в якому зосереджено більше 20 різних опцій з функціями тонких налаштувань. (Приміром, тут можна зробити знімок чорно-білим, вибравши кількість градацій сірого кольору і тонко налаштовуючи освітлення і маскування різних вад текстури і теми).
  • Наступна підбірка інструментів дасть можливість проводити косметичні перетворення над вашим знімком. В ньому ви знайдете інструменти для видалення ефекту червоних очей, змінити колір шкіри, нанесення тіні і т. д. Варто також зазначити, що онлайн сервіс не російською мовою, він англійською мовою, але інтерфейс в ньому настільки інтуїтивно зрозумілий, що фоторедактор picmonkey російською користувачам не потрібно.
  • Далі можна забезпечити фотографію заголовком, що пояснює, в тексті якої є зміна шрифту та його колір, розмір шрифту, розташування літер, кут нахилу і інші.
  • У п’ятому пункті, можна додати векторні символи, такі як стрілки, хмарка, бейджі, оверлейные зображення, гуртки і т. д. Подібного роду інформативних зображень в даному розділі велика кількість.
  • У шостому ви знайдете додавання рамок різних кольорів і форм. Якщо до тематики вашого портрета рамки доречні, можете укласти її ними. Так само тут поверх фото можна накласти різні напівпрозорі текстури, які тепер стало модно використовувати.
  • А останній пункт 7, насичений різного роду тематиками ефектів, від новорічних і романтичних до зомбических і готичних, які застосовуються одним натисканням миші.

Picmonkey фотошоп — це зручний онлайн фоторедактор з безліччю фільтрів і ефектів

Після обробки залишається зберегти свій твір на жорсткий диск свого комп’ютера у форматах: jpg або png, при виборі 2-го ваше фото буде кращої якості.

PicMonkey розуміє зображення форматів фотошопу JPG, PNG, GIF і BMP, і надає звичайному користувачеві, не досвідченому в майстерності редагування фотографій, широкий вибір вже готових ефектів, які тут же можна застосувати.

Picmonkey фотошоп — це зручний онлайн фоторедактор з безліччю фільтрів і ефектів

Цим своїм фотошоп-знімком можна прямо в програмі поділитися з друзями — PicMonkey підтримує наступні соціальні мережі Facebook, Pinterest, Twitter, або їм можна надіслати листа електронною поштою Gmail.com, Mail.ru або Hotmail.

Чому саме PicMonkey

Online фоторедактор PicMonkey функціонує з рекордною швидкістю роботи, досить зручним і лаконічним інтерфейсом, прекрасно підходить для роботи на планшетах. В ньому зосереджений цілий арсенал потрібних фільтрів, які можуть знадобитися для зміни знімків в аматорській фотолабораторії в будь-який несподіваний момент. А якщо взяти до уваги те, що популярний Picnick скоро припинить своє існування — 19 квітня, то перед вами претендент на роль кращого онлайн фоторедактора в хмарах для любителів.