PicoAir – портативний проектор для смартфонів

PicoAir   портативний проектор для смартфонів
Розмір екрану на смартфонах трохи обмежує людей при перегляді фотографій або відео, оскільки не багато гаджетів можуть похвалитися багато-дюймовими екранами. Спростити цю задачу може портативний проектор PicoAir. Він розроблений спеціально для людей, які люблять весело проводити час в компанії друзів.

PicoAir   портативний проектор для смартфонів
Компанії Celluon випустила щось неймовірне, пристрій, який допоможе вам відтворювати на плоскій поверхні (наприклад, на стіні багатоповерхового будинку) ваші відеозапису або демонструвати фотографії. І ви навіть не дивіться на розміри PicoAir, так він ультра-портативний, але здатний відображати картинку розширенням 1920×720 пікселів, що цілком переконливо як для «крихітки».

PicoAir   портативний проектор для смартфонів
Відсутність ручного фокусування дозволить вам насолодитися переглядами сидячи поруч з друзями, а не біля пристрої постійно його змінюючи. PicoAir підключається до смартфону за допомогою Wi-fi, що робить його по-справжньому мобільним. Також цей проектор можна підключити і до інших пристроїв через HDMI. Акумулятор PicoAir розрахований на 2,5 години в активному режимі роботи.

PicoAir   портативний проектор для смартфонів
На мою думку, проектор PicoAir повинен застосовуватися у навчальних закладах для проведення лекційних занять. Він портативний, безшумний і легкий в експлуатації, тому викладачам не складе великої праці розібратися в ньому і розбавити свої нудні «надиктовки» з листків, приміром, тематичними малюнками.
Вартість цього «кишенькового кінотеатру» варіюється в межах 300-350$