Підключити телефон до комп’ютера дуже просто

Якщо мати поняття про те, як підключити телефон до ПК, можна навчитися використовувати додаткові можливості, включаючи передачу файлів на сам пристрій, і з нього відповідно. І все це без інтернет-з’єднання, і на високій швидкості.
Підключити телефон до компютера дуже просто
Підключення телефону до ПК необхідно, в основному, для передачі фотографій з смартфона, а також інших файлів. Сучасні телефони підтримують відразу декілька можливостей підключення до ПК.

Які існують варіанти підключення

Основні способи:
1. Звичайне з’єднання смартфона і пк за допомогою кабелю через USB-порт;
2. Бездротове з’єднання смартфона і пк через Wi-fi;
3. Бездротове з’єднання смартфона і пк через Bluetooth.

Вибирати спосіб підключення звичайно ж Вам. Кожен окремий спосіб володіє своїми перевагами. Наприклад, якщо потрібно передати великий обсяг даних, то підійде перший спосіб: підключення через ЮСБ-порт.

Підключення бездротове є швидким підключенням, але передача даних і інформації здійснюється трохи повільніше. Вони застосовуються в тих випадках, коли ПК має модулем «блютус» і «вай-фай», а USB шнур недоступний в даний момент, або порт не працює.
Підключити телефон до компютера дуже просто

Використання «WiFi»

«Вай-Фай» з’єднання є дуже зручним, якісним і швидким. Але дані передаються досить повільно, а також для здійснення цих дій потрібен буде спеціальної Роутер-Вай-Фай, або адаптер.
Найшвидшим способом підключення смартфона до ПК через WiFi є встановлення програми.

Такі програми є для безлічі ОС, включаючи Андроїд і ОС. Принцип дії цих програм ідентичний. Якщо Ваш смартфон на андроїд, допоможе Вам додаток з PlayMarket FTP-сервер.

Після її установки на телефон, її потрібно буде запустити, а після написати адресу, який показує програма в спеціальній рядку «провідника». Це дає можливість опинитися в папці даних мобільного.
Користувач отримує можливість видалення, зміни, доповнення файлів на телефоні і на знімному диску телефону.
Підключити телефон до компютера дуже просто

Використання USB-підключення

При використанні саме ЮСБ підключення користувач знаходить величезну кількість можливостей:
1. Швидкість передачі інформації дуже висока;
2. Використовувати смартфон як веб-камеру і спілкуватися з його допомогою Skype, Snapchat та інше. Це відмінна можливість замінити веб-камеру на пк.

Серед недоліків: прив’язка пристрою до ПК. В цей час зателефонувати або вийти з пристроєм далі ніж того дозволяє шнур неможливо.
Все, що Вам потрібно – це відповідний шнур і порт на ПК. Найчастіше додаткових драйверів для підключення і виявлення телефону не потрібно.

Через USB-порт можлива зарядка пристрою.
Підключити телефон до компютера дуже просто
Коли ми підключаємо смартфон через USB кабель, з’являється повідомлення про підключення пристрою. Після автоматичної установки утиліт синхронізація завершиться автоматом.

Використання Bluetooth

У сучасних моделях ноутбука в наявності «Блютус» модуль, коли на ПК такий модуль вкрай рідкісний. За допомогою «Bluetooth» у користувача з’являється можливість синхронізувати однієї пристрій з іншим.
Підключити телефон до компютера дуже просто
Коли смартфон виявлений, він з’єднується через «Блютус». Вибирається варіант «Без використання ключа».

Ймовірні проблеми

Буває так, що при спробі підключення до ПК починається установка драйверів. Користувачеві залишається лише чекати завершення процесу установки. Якщо програма автоматично встановитися не може, то її ставлять вручну.
Зазвичай сумісний драйвер можна знайти на офіційному сайті смартфона.
Підключити телефон до компютера дуже просто
Також бувають ситуації, коли необхідно включити «налагодження» в налаштуваннях телефону.

Підключення до комп’ютера не вдалося, що робити?

Існує додатковий варіант для передачі даних, який використовується лише в тих ситуаціях, коли жоден з наведених способів недоступний.

Вам знадобиться:
– Знімна флеш-карта на смартфоні;
– Card-Reader на ПК або ноутбука.
Підключити телефон до компютера дуже просто
Все, що потрібно від користувача – переписати дані з телефону на microSD карту, зняти її з пристрою і вставити у Card-Reader ПК. Або ж зробити все навпаки, все залежить від ваших цілей.