Дуже багато людей користуються послугами сервісу Instagram. Принаймні, в Росії бум вже пройшов і наявність хоча б одного аккаунта є нормою життя. І це в «відсталою» Росії. Не можна, звичайно, сказати за всіх американців, але багато популярні західні видеоблоггеры, в тому числі і безліч американців, вже деякий час ведуть Instagram-аккаунти в якості публічних сторінок, а для особистого користування використовують Pinterest.

Що це таке? Pinterest — це ваша особиста система «дощок», до яких прикріплюються «піни» (в перекладі «кнопки»), тобто якісь зображення або відео, які вам хочеться бачити на тематичній дошці. Подібно іншим подібним сервісам, свої «дошки» можна показувати своїм друзям або переглядати «дошки» людей і спільнот, на яких ви підписані.

Як завести друзів? В першу чергу, друзів можна додати з прив’язаних сторінок в соціальних мережах (на малюнку ліворуч показані друзі з Фейсбуку). Але можна і просто пошукати однодумців в цікавих вам сторінках.

Як стежити за новинами? Ну, крім безпосереднього перегляду стрічки новин, ми отримуємо щотижневу розсилку рекомендацій по дошках, яка приходить як внутрішнє сполучення та дублюється листом на електронну пошту, прив’язану до аккаунту.

Чи варто встановлювати Pinterest? Якщо раптом є користувачі, яких чомусь не влаштовує Instagram (наприклад, спірними пунктами у спеціальних угодах про використання даних), то можна спробувати аналогічний сервіс, яким користуються переважно жителі Заходу.