Планета Земля вид з космосу фото і відео

Охопити своїм поглядом відразу кілька країн можна тільки з космосу. Приголомшлива картина відкривається нашому погляду при перегляді планети Земля з космічного простору на фотографіях і відео, зроблених із супутника. Особливо захоплююче зображення та вид виходить при зйомці в нічний час доби. Яскраві вогні міст і північне сяйво деяких регіонів не залишать нікого байдужим. У цій статті ми розглянемо найцікавіші знімки з космосу.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоВид з космосу на планету Земля

Знімки, зроблені в космосі, дають можливість не тільки вивчати поверхні землі вченим, але нагадують нам, простим смертним про те, що ми живемо на відносно невеликому камінчику, який насправді є дуже крихким.

Чим далі супутники і космічні кораблі знаходяться від нашої планети, тим яскравіше і дивніше виходять види Землі на фото і відео. Так космічний шаттл DSCOVR, перебуваючи за кілька мільйонів кілометрів від Землі, бачить залиту сонцем частина нашої планети.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоПланета Земля. Сонячна сторона

З цього чудового ракурсу корабель часто робить фото знімки затемнень Місяця, яка тінню пробігає по всій поверхні земної кулі. Тільки при факті злиття тіні з поверхнею Землі виходять подібні шедеври.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоМісячне затемнення Землі

Рекомендую: Карта, глобус Землі 3D онлайн.

Фотографії Землі з космосу

Це зображення планети Земля, зроблена в 1972 році екіпажем місячної місії «Аполлон-17», є відтворюваним і популярним у всій історії космонавтики.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоФото Землі, зроблена в 1972 році

Хоча ніхто досі не знає ім’я космонавта, який відобразив вигляд чудової, мармурової моделі планети. Одне відомо, що знімок був знятий на відстані 44 тисяч кілометрів від Землі.

Неймовірні чудеса відкриваються космонавтам вночі. Згори їм видно різні відтінки вогнів міст, а також глибока синява безкрайніх океанів.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоКосмонавти на тлі Землі

Безліч фото землі робиться з міжнародної космічної станції, які після цього публікуються в різних журналах. Тим, кому недостатньо статичних зображень нашої Землі з космосу, а також ті, хто не має професійного телескопа будинку, можуть спостерігати самостійно в повноцінний телескоп онлайн.

Онлайн телескоп sponli.com дозволить переглянути Землю з різних сторін

Ви давно мріяли побачити космічний простір своїми очима за допомогою телескопа? Тепер у вас є така можливість. Для цього вам потрібен комп’ютер або ноутбук і стабільне підключення до мережі Інтернет. Перейдіть по посиланню http://web.sponli.com/scope-online-ru/ і ви зможете спостерігати за кількома об’єктами нашої сонячної системи. Праворуч знаходяться фото Землі, Місяця та інших планет з космосу, які оновлюються кожні 5 хвилин. Зліва вікна знаходяться пристрої обсерваторії, які дозволяють робити ці знімки.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоОнлайн телескоп sponli.com

Ви можете вибрати одне фото планети Земля та розглянути їх уважніше в новому вікні. Це зображення ви можете збільшувати і отримувати більш детальний вид поверхні планети з космосу. Тут можна розглянути форми кратерів, поглиблення та інші нерівності на поверхні. Для того, щоб поділитися своїми спостереженнями, ви можете натиснути на піктограму одній із соцмереж, де ви зареєстровані й залишити коментар на сервісі або поділитися зображенням на своїй сторінці.

Читайте також: Карти Гугл онлайн в реальному часі і відмінної якості.

Вид з космосу завдяки Google

В Гугл картах вам доступні для онлайн перегляду 20 планет сонячної системи та їх супутників, а також інтер’єр міжнародної космічної станції. Кожна модель планети дуже детально опрацьована, на них ви зможете розрізнити кожен кратер. Моделі створювалися за останніми даними, якими володіють вчені на сьогоднішній день. Відкрийте Для ознайомлення https://google.com/maps/, натисніть кнопку меню у верхньому правому кутку і виберіть «Супутник». Якщо у вас відображається на даний момент наближений ділянку Землі, то за допомогою коліщатка миші максимально відштовхнете нашу планету і зліва у вас з’явиться список. Зупиніть свій вибір на будь-якому об’єкті.

Планета Земля вид з космосу фото і відеоПланети в Google.Maps

Перед вами постане модель тієї планети, яку ви вибрали зі списку. Ви можете переміщати її, перевертати на сонячну або нічну сторону і розглядати кожну ділянку. Планети досить детально представлені на загальний огляд, але всі їх можна розглядати так детально, як нашу Землю. На кожному обраному небесному тілі можна виявити назва кратерів і западин, всі вони відображаються по мірі наближення до поверхні планети.

Вибравши Міжнародну космічну станцію, ви зможете побачити всі деталі інтер’єру своїми очима. Тут видно навіть написи на коробках і проводах. А з ілюмінаторів видно біло-блакитні ділянки нашої рідної Землі. Використовуючи кнопки миші, ви можете переміщати камеру в будь-яку точку всередині космічної станції. Для того, щоб пройти далі по станції, використовуйте коліщатко миші, прокручуючи його вперед для наближення до потрібного об’єкту. Таке уявлення станції вийшло в ході склеювання фото, відео, зроблених раніше. Для перегляду нашої планети Земля з космосу, виберіть зі списку «Глобус».