Планшет або електронна читалка?

Ви хочете перейти з реальною книги на віртуальну? З гаджетом, таким як планшет або електронну книгу, ви не тільки отримуєте зручність транспортування, але також можете взяти з собою не одну, а сотню книг. Тепер головне розібратися, що краще купити, планшет або електронну книгу? Я представлю аргументи для кожної сторони і в залежності від ваших потреб і досвіду, ви знайдете одну з них, щоб бути готовим до купівлі. До кінця цієї статті, ваш вибір повинен бути ясний.

Електронна читалка, як правило, комплектується екраном з електронними чорнилом, тим самим імітуючи папір і чорнило, дуже нагадують справжню книгу. Екран у такої книги не блякне на сонці і добре читається в будь-яку погоду, при будь-якому освітленні. Очі від читання такого пристрою також не втомлюються, а зір не псується. Електронні книги не рясніють безліччю функцій, що є, як і мінусом, так і плюсом, адже нічого не відволікає від читання. Коштують такі пристрої, як правило, не багато, близько 100$ — 300$.

Планшет або електронна читалка?

Планшет – пристрій більш універсальне, адже у вас під рукою не просто книга, а цілий комп’ютер, та ще й з доступом в інтернет. Ідеальний варіант для студентів. Однак, читання з екрану планшета – не найоптимальніший спосіб скоротати час. Такий екран блякне, дратує зір і просто не націлений на тривале читання великого тексту. Однак універсальність і багатозадачність – ось коник планшета!

Планшет або електронна читалка?

Вибір за вами!