Подарунки в Однокласниках – це досить популярна фішка серед користувачів цієї соціальної мережі. Відображаються вони на головному фото користувача, і іноді буває дуже цікаво дізнатися, хто прислав той чи інший подарунок.

У цій статті ми спробуємо розібратися, як дізнатися, хто подарував подарунок вам або іншій особі, а так само, як подивитися відправника приватного і таємного подарунків.

Якщо вам цікаво, як відправити безкоштовний подарунок в Однокласниках одному, можете прочитати детальну статтю, перейшовши за посиланням.

Зміст:

  • 1 Подивитися, хто подарував подарунок в Однокласниках
  • 2 Дізнатися, хто подарував приватний подарунок в Однокласниках
  • 3 Дізнатися, хто зробив таємний подарунок в Однокласниках

Подивитися, хто подарував подарунок в Однокласниках

Якщо ви хочете дізнатися, хто подарував вам подарунок, ми говоримо про звичайний подарунок, то коли ви його приймали, повинні були бачити ім’я відправника. Припустимо, ви увагу на це не звернули, тоді зайдіть на сторінку свого профілю і в головному меню клікніть по кнопочці «Оповіщення».

Праворуч перейдіть в розділ «Подарунки», знайдіть і подивіться, від кого він.

Якщо вам цікаво, хто надіслав подарунок другові, то, перебуваючи на його сторінці, почекайте, коли він з’явиться на головному фото, і наведіть на нього курсор миші. Якщо звичайний подарунок, ви побачите ім’я відправника.

Дізнатися, хто подарував приватний подарунок в Однокласниках

Дізнатися, хто зробив приватний подарунок, можуть тільки дві людини: сам відправник і одержувач. Тому, якщо подібний подарунок був відправлений вам – навівши курсив на нього, з’явиться напис «Приватний подарунок» – подивитися, хто його відправив можна.

На сторінці свого профілю під ім’ям виберіть у меню пункт «Подарунки».

Тепер в меню зліва відкрийте розділ «Мої подарунки».

В категорії «Отримані», знайдіть і подивіться, хто його надіслав.

Якщо ви побачили напис «Приватний подарунок» на сторінці одного, то самостійно дізнатися ім’я відправника ви не зможете. Як варіант, можете про це запитати прямо вашого друга.

Дізнатися, хто зробив таємний подарунок в Однокласниках

І останнє, про що ми поговоримо, так це про таємні подарунки. Якщо ви отримали такий подарунок, то ні на головному фото, ні в них ви не зможете подивитися його ім’я відправника. Загалом, на даний момент не існує способів, з допомогою яких можна подивитися, хто відправив вам таємний подарунок в Однокласниках.

З іншого боку, все цілком логічно. Адже відправити подарунок таємно можна тільки за ОКи, тому адміністрація сайту не передбачає функції перегляду відправника, інакше за це просто перестануть платити.

Так що, хто зробив вам такий приємний або не дуже презент, можете тільки здогадуватися. Якщо це був ваш друг, подивіться, хто в цей час був на сайті, виявляв активність у Стрічці.

Враховуючи, що не можна подивитися, хто відправив таємний подарунок вам, дізнатися, хто відправив подібний подарунок другові також не вийде. Якщо ви зустрічаєте пропозиції, в яких обіцяють дізнатися відправника – то це обман. Зазвичай обіцяють допомогти, просять переслати плату за послугу і зникають. Тому будьте уважні.

На цьому буду закінчувати. Сподіваюся, ви подивилися, хто надсилав подарунки вам або вашим друзям.

А, може, і це буде Вам цікаво: