Покрокова настройка роутера Asus RT-G32 до інтернету

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Якщо ви задалися питанням, як з’єднати роутер ASUS з комп’ютером, і як його можна налаштувати, то ця стаття створена для вас. По-перше, щоб виконати підключення вам знадобиться спеціальний кабель, іменований патч-кордом. Зазвичай, цей кабель йде в комплектації разом з роутером, він служить для підключення комп’ютера і модему, якщо підключення не було виконано, в налаштуваннях мережевого підключення варто переглянути, чи є доступ до мережі.

Перший крок – Мережеве підключення і його налаштування.

Необхідно перейти в «Управління мережами і загальним доступом», для цього заходимо в меню Пуск, і там вибираємо «Панель управління». Саме там і буде відповідний розділ, потрібний нам, коли ви опинилися в ньому, необхідно відшукати підключення, яке є активним, і правою кнопкою миші натиснувши на нього, перейти у вкладку «Стан».

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Коли з’явиться нове вікно, необхідно вибрати «Властивості», і там відшукати такий пункт, як «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)2» і перейти до його «Властивості». Природно, після цього відразу необхідно перейти безпосередньо до налаштування, тут не потрібно проводити багато маніпуляцій, достатньо навпроти кожного пункту зі значенням автоматично поставити пташку.

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Якщо так і було стандартно, то значить не потрібно вносити ніякі коригування, достатньо залишити все на своїх місцях, закрити всі вікна, і перейти до другого пункту налаштування вашого роутера.

Другий крок – підключення кабелю від роутера до комп’ютера.

Переглянувши пристрій з задньої боку, можна на ньому побачити такі роз’єми, як LAN (жовтого кольору), WAN (синього відтінку), Power (чорного кольору). В роз’єм Power необхідно підключити блок живлення, в LAN-порт вставляється патчкорд, що йде в комплекті з пристроєм (другий кінець дроту вставляється в комп’ютер), а ось в WAN-порт необхідно підключити кабель, що йде від провайдера інтернет.

Третій етап – налаштування модему.

Для того щоб продовжити налаштовувати модем, необхідно запустити браузер і вбити в адресний рядок 192.168.1.1 і натиснути на клавішу ENTER. Після цього буде відкрита сторінка, де необхідно ввести логін і пароль доступу. Стандартно вони встановлені, як «admin», «admin».

Якщо, ви вперше заходите в цю панель зі свого комп’ютера, то перед вами з’явиться таке діалогове вікно.

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Якщо натиснути на кнопку «На головну сторінку», то ви автоматично потрапите на головну сторінку, в якій необхідно буде вибрати мову інтерфейсу панелі управління, і налаштувати дротове підключення. Якщо цього не зробити, то і бездротове підключення налаштувати, ніяк не вийде. Щоб почати діяти, необхідно перейти у вкладку з назвою WAN і там вибрати «Інтернет з’єднання».

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Тепер приступаємо безпосередньо до налаштування нашого інтернету.

Тип підключення необхідно вибрати пункт з назвою – PPTP.

Напроти пункту – Настройка DNS WAN», потрібно встановити галочку у позиції «ні», адже ці параметри необхідно буде заповнити самостійно, для цього доведеться зателефонувати провайдеру, цікавлячись цими даними.

Блок обліковий запис, повинен містити інформацію про логін інтернету і його пароль. Цю інформацію вам повинен був надати провайдер інтернету при укладенні договору.

Застосовуємо всі дії, і отримуємо готовий, працездатне з’єднання інтернету.

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Четвертий пункт – налаштування бездротового з’єднання.

З-за того, що працювати з інтернет з’єднанням по кабелю не зовсім зручно, була давно розроблена така технологія, як «Wi-Fi», вона дозволяє отримувати доступ до інтернету без кабелю, з цієї причини, це і називається «Бездротове з’єднання». Зараз, ми зробимо невеликі маніпуляції, що дозволяють на роутері налаштувати бездротову передачу даних.

На головній сторінці панелі управління слід вибрати пункт, з назвою «Бездротові мережі». Далі переходимо у вкладку, іменовану «Загальні», і там необхідно буде заповнити дані ручками. Поле SSID – вимагає назва мережі. Ви можете вибрати абсолютно будь-яку назву, адже це виходить від вашого мозку. Тепер необхідно подбати про захист створеної мережі. Для цього в пункті «Метод автентифікації», необхідно задати параметр з назвою «WPA-2 Personal». Тип шифрування можна вибрати як комбінований, так і AES. Далі вводимо пароль, який буде запитуватися під час підключення до бездротовому з’єднанню. Необхідно, встановити такий пароль, який буде надійним, але потрібно ніколи не забувати, інакше підключитися до власної мережі у вас не вийде, і доведеться скидати налаштування до заводських установок.

Покрокова настройка роутера Asus RT G32 до інтернету

Після виконання цих дій, налаштування закінчується, необхідно зберегти результат, для цього натискаємо на кнопку «Застосувати», вона розташована внизу сторінки. Після цього перезавантажуємо модем, і переконуємося в тому, що все працює коректно. Радимо перевіряти працездатність не тільки на комп’ютері, а, приміром, ще на телефоні, планшеті і так далі. Процес установки не складний, і проводити його може навіть новачок.