Ви не можете активувати або продовжити Антивірус Касперського? Виводиться таке або подібне повідомлення про помилку :»Помилка активації. Не вдається встановити з’єднання з сервером». У даній статті ми спробуємо розібратися з цією проблемою.

Отже, пояснюю покроково, що потрібно зробити.

 • Перевірте, чи є на комп’ютері доступ до мережі Інтернет. Можете запустити свій улюблений браузер і пошукати щось в пошуковій системі. Інтернет відсутня — зверніться до свого провайдера. Доступ є — переходимо до наступного кроку.
 • Перевірте системну дату на комп’ютері. Виділив жирним шрифтом, тому що часто проблема з активацією Касперського буває саме з цієї причини. Особливо часто буває на комп’ютерах з відключеними оновленнями і включеної синхронізацією часу. Ставимо правильний час, якщо у Вас неліцензійна версія Windows, відключаємо оновлення. Пробуємо активувати програму знову, повинно спрацювати.
 • Якщо на вашому комп’ютері встановлений мережевий екран (брандмауер, firewall), переконайтеся, що процесу avp.exe дозволений доступ до мережі. Брандмауер може бути як вбудованим в операційну систему, так і бути частиною антивірусного комплексу захисту (а може у вас взагалі 2 антивіруса встановлені?=) видаліть інший антивірус, перезавантажте комп’ютер і спробуйте активувати Касперський знову). Дозвольте процесу avp.exe доступ до мережі.
 • 4.Перевірте , чи не заражений ваш комп’ютер вірусом Kido.

  Симптоми зараження вірусом Kido.

  • Антивіруси з активним мережевим екраном повідомляють про заблокованою атаці Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit.
  • Не відкриваються сайти багатьох антивірусних компаній (Dr.Web, NOD32, Антивірус Касперського і т. д.)
  • При спробі активації Касперського на комп’ютері, який заражений хробаком Kido, ви спостерігаєте наступні помилки:

  Помилка активації. Процедура активації завершилася з системною помилкою 2.

  Помилка активації. Неможливо з’єднатися з сервером.

  Помилка активації. Ім’я сервера не може бути дозволено.

  Якщо у Вас є підозри, що ваш комп’ютер заражений хробаком Kido, його можна видалити використовуючи інструкцію по видаленню Kido на сайті Лабораторії Касперського.

 • Якщо вищевикладене не допомагає — спробуйте повторити активацію через якийсь час (годину, день, рік=)) Можливо, тимчасові проблеми на сервері Касперського.
 • Зверніться в службу підтримки Лабораторії Касперского. Для цього надішліть запит через сервіс My Kaspersky, докладно описавши свою проблему.
 • Сподіваюся, моя стаття допомогла вам розібратися з проблемою при активації Антивіруса Касперський: «Помилка активації. Не вдається встановити з’єднання з сервером». У даній статті ми спробуємо розібратися з цією проблемою.»