Сьогодні принтери Canon користуються великим попитом, а такий пристрій можна знайти практично в кожному будинку або офісі. Але як би там не було, машини для друку Canon мають властивість виходити з ладу, а ви, при спробі що-небудь надрукувати, можете побачити на екрані повідомлення про помилку B200. Про те, що це за помилка і як її виправити ви дізнаєтеся з цієї статті.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Помилка B200: причини виникнення
  • 2 Наводимо в друкувальну головку працездатність
  • 3 Висновок

Помилка B200: причини виникнення

Якщо дотримуватися тексту, який можна прочитати при появі помилки, то там написано, що виробник рекомендує звернутися в сервісний центр, але якщо ви цього робити не збираєтеся, а хочете самостійно вирішити проблему, то запрошуємо вас в наш клуб любителів техніки».

Перше, на що необхідно звернути увагу – це те, що найчастіше ця проблема трапляється тоді, коли принтер замість картриджа використовує друкувальну голівку. У більш рідкісних випадках причиною цього може бути блок живлення принтера (не комп’ютера).

Якщо причина у вищезгаданому блоці живлення, то це можна перевірити кількома способами:
• візуальне визначення неполадки з роздутим конденсаторів всередині блоку;
• спробувати імовірно непрацюючий блок живлення підключити до іншого працюючого пристрою.

Примітка! Поки причина виникнення цієї помилки не була виявлена, не підключайте працюючий блок живлення до несправного принтера. Якщо вся справа в непрацюючих друкованих головках і платах управління, то новий блок живлення теж може вийти з ладу.

Наводимо в друкувальну головку працездатність

Якщо з’ясувалося, що проблема не в блоці, значить – у друкованій голівці. Справа в тому, що, швидше за все, в ПГ відбулося невелике замикання, з чого випливає, що необхідно відключити частину головки, з якої це сталося.

Якщо ви подивіться на зображення нижче, то ви побачите контакти ПГ та інформацію про те, яка група цих контактів за який колір відповідає. Все, що необхідно зробити – це заклеювати по черзі ізолентою кожну виділену групу контактів і перевіряти принтер на працездатність.

Коли несправна область буде ізольована, при наступному підключенні і запуску система не буде видавати повідомлення про помилку B200, а значить – проблема вирішена. Це досягається тим, що контролер принтера більше не буде опитувати несправні датчики, а значить буде вважатися, що все працює.

Висновок

Спосіб, описаний вище, дозволить зекономити кошти і час на те, щоб принтер відлежувався в ремонтному сервісі. Звичайно, тут є свої мінуси: після заклеювання контактів принтер Canon перестане друкувати деякими квітами. Тому віддавати пристрій для друку на ремонт або лагодити його самостійно – справа за вами.