Помилка підключення 651 — одна з найбільш поширених помилок підключення Windows 7 і Windows 8

(Помилка підключення до високошвидкісного з’єднання або Miniport WAN PPPoE c сполученням «Модем або інший пристрій зв’язку повідомило про помилку»)

У цій інструкції ми докладно зупинимося на методах вирішення проблеми «Помилка підключення 651» в ОС Windows. Не має значення, який у Вас провайдер: Ростелеком, МТС, Будинок.ру, ТТК — методи розв’язання помилки 651 універсальні.

Помилка 651 — перше, що варто спробувати.

Отже, у вас з’явилася помилка 651. На що варто звернути увагу в першу чергу?

  • Перевірте, чи всі кабелі підключені, не вискочив якийсь кабель з роз’єму, не пошкоджені кабелі (у товариша якось собака погрызла кабель:))
  • Перезавантажте свій роутер/модем або інше обладнання у вашій квартирі, що впливають на роботу інтернету (просто вимкніть з розетки, почекайте якийсь час і включіть)
  • Спробуйте заново створити PPPoe підключення

Найшвидший спосіб запустити майстер створення нового підключення це натиснути на клавіатурі Win+R, потім ввести rasphone.exe. Потім створюєте нове з’єднання вводите логін і пароль, який ви отримали від провайдера інтернет.

 

 

 

 

 

 

 

 

Або ви можете зайти в»Панель управління — Центр управління мережами і загальним доступом.»

Далі вибираємо «настроїти нове підключення або мережі», «Підключення до інтернету», «Високошвидкісне з PPPoe» і вводимо наш логін і пароль договору.

Після цього пробуємо підключитися до інтернету.

  • Якщо помилка 651 з’явилася при першому підключенні до Інтернету, ще раз уважно перевірте всі введені вами дані.
  • Переконайтеся, що мережева карта вашого комп’ютера включена
  • Можливо, що проблема криється в антивірусі або фаерволле. Перевірте налаштування або тимчасово вимкніть антивірус
  • Зателефонуйте провайдера і опишіть ситуацію — можливо присутні проблеми на його боці.

Отже, ми описали що потрібно робити при помилці 651 в першу чергу. Якщо вам це не допомогло — переходимо до більш складних методів;)

Кілька мережевих карт на комп’ютері або збій у роботі мережевої карти

Можливо, що на вашому комп’ютері дві мережеві карти. В даному випадку причиною помилки 651 можуть бути проблеми з другої мережевою картою. Щоб виключити цей варіант, ми відключимо другу мережеву карту. Для цього заходимо «панель управління – центр управління мережами і загальним доступом — зміна параметрів адаптера». Клікаєм правою кнопкою миші по потрібному адаптеру і вибираємо «Відключити». Також можете відключити і включити ваш основний адаптер (може допомогти).

У вас в цьому списку можуть бути присутніми також віртуальні адаптери, які були встановлені визначеним. Їх теж можна відключити.

Оновлення драйвера мережевої карти комп’ютера

Також в усуненні помилки 651 може допомогти оновлення драйвера мережевої карти комп’ютера. Драйвери можна скачати з офіційного сайту виробника материнської плати комп’ютера або ноутбука або заново встановити з дистрибутива (якщо він у вас є). Також можна спробувати видалити поточні драйвера мережевої карти і дозволити Windows встановити стандартні.

Проблема з налаштуваннями роутера або модему

Якщо ви використовуєте для підключення через PPPoe роутер або модем, то варто перевірити налаштування. Для цього необхідно зайти в адміністративну панель вашого пристрою і там перейти в розділ Internet або Wan. Зазвичай для цього достатньо ввести в адресному рядку браузера 192.168.0.1 або 192.168.1.1 набрати пароль. Іноді адреси можуть бути іншими, часто всю інформацію для доступу в адміністративну панель роутера можна прочитати на наклейці на нижній частині корпусу роутера. Роутер при даному типі підключення повинен бути налаштований в режимі моста «Bridge», інакше ви постійно будете отримувати горезвісну помилку 651, так як в режимі «Router» з’єднання з мережею інтернет встановлює безпосередньо модем.

Якщо у вас Adsl-модем, обов’язково переконайтеся, що індикатор Link або Dsl горить безперервно (не блимає — він повинен саме стабільно горіти). Також уточніть підтримки провайдера параметри каналу VPI і VCI — якщо ви ввели неправильні параметри, ви також отримати помилку 651.

Скинути налаштування TCP/IP

Щоб вирішити помилку 651, можна спробувати скинути налаштування TCP/IP. Самий простий і швидкий спосіб це зробити — це використовувати утиліту Microsoft Fix It .

Завантажуєте необхідний файл (залежно від ОС), запускаєте — і програма все зробить за Вас. Після просто перезавантажуємо комп’ютер і пробуєте підключитися до інтернету.

Зміна параметрів TCP/IP в редакторі реєстру

Наступний спосіб належить до серверних версій Windows, але , за відгуками може допомогти і в нашому випадку. Ми будемо правити параметри протоколу TCP/IP за допомогою редактора реєстру.

Для цього:

1. Запускаємо редактор реєстру.Для цього натискаємо Win+R на клавіатурі і вводимо regedit

2. Відкриваємо розділ рееста (папки зліва) за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSetServices TcpipParameters

3.Натискаємо в будь-якому вільному місці в правій частині вікна редактора реєстру і вибираємо пункт «Створити DWORD (32 біта)». Називаєте параметр параметр EnableRSS і вибираєте його значення рівним 0.

4.Таким же чином створіть параметр DisableTaskOffload тільки зі значенням рівним 0.

Закриваєте редактор реєстру, перезавантажується і знову пробуєте підключитися.

Останній шанс позбутися помилки 651

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, пробуємо ось таке. (за принципом «а раптом»)

1.Вимкніть комп’ютер і все мережеве обладнання (роутери, модеми, світчі). Відключіть від мережі.

2. Вимкніть мережеві кабелі від всіх пристроїв, перевірити їх цілісність і підключіть знову.

3. Увімкніть комп’ютер і дочекайтеся його повного завантаження

4. Увімкніть мережеве обладнання і дочекайтеся його повного завантаження.

Перевіряємо, чи не пішла помилка 651.

Якщо це не допомогло, можливо помилка 651 викликана шкідливим ПЗ на вашому комп’ютері. В цьому випадку перевірте свій комп’ютер з допомогою Кращих утиліт для шкідливих програм.

Якщо аналогічна помилка не з’являється на іншому комп’ютері, то проблема або в мережній платі, або в інших проблемах ОС. Відповідно, пробуйте іншу мережеву карту або переустанавливайте ОС.

Я спробував вмістити статтю максимум рішень для подолання помилки 651. Сподіваюся, я вам допоміг. При виникненні питань — запитуйте в коментарях.