Чи помічали ви, що на одних сторінках у Фейсбуці життя вирує, йдуть активні обговорення, не утихающие тижнями, а на інших — тихо, наче на кладовищі? Звичайно, фото з котиками та смішні відео викликають більший відгук, ніж шиномонтаж в Челябінську, але не все залежить від галузі, в якій працює компанія.

Причини поганої активності криються зовсім в іншому, і популярність не особливо залежить від теми. Ось список найпоширеніших помилок, які заважають завоювати любов фоловерів на Фейсбуці.

Зміст

  • 1 Одностороннє спілкування
  • 2 Коментарі, залишені без відповіді
  • 3 Спам
  • 4 Автоматичний перепостинг (кросспост) з інших соцмереж
  • 5 Ставити лайк своїм власним посадам

Одностороннє спілкування

Головне призначення соцмереж в цілому і Фейсбуку зокрема — це спілкування між людьми. Тому важливо не кричати свої новини, а залучати передплатників в дискусію, спонукати залишати коментарі, цікавитися їхньою думкою, давати відповіді на запитання і ставити їм свої. Проявіть інтерес до відвідувачів, поцікавтеся їх життям, дайте їм відчути, що їхня думка має значення. Навіть якщо це, загалом-то, і не так.

Коментарі, залишені без відповіді

Коли ви не даєте відповіді на питання або критику, то ваша сторінка гарантовано зазнає невдачі. Зрозуміло, коментарі на кшталт «Супер!» або «Круто, мені сподобалось» відповідати не потрібно, але питання ніколи не повинні залишатися без відповіді.

Спам

Власник сторінки на Фейсбуці повинен в обов’язковому порядку позбавлятися від спаму, адже нікому не сподобається бачити в коментарях посилання на дивні сайти і чиїсь заклики що-небудь купити. Такі речі дратують читачів та знижують рівень довіри до вас.

Автоматичний перепостинг (кросспост) з інших соцмереж

Не будемо сперечатися, це зручно, але подібна практика демонструє зневагу до своїх передплатників, а це нікому не подобається. Якщо ви хочете утримати своїх прихильників, то витратьте одну зайву хвилину і оформите пост красиво і правильно.

Ставити лайк своїм власним посадам

Така практика виглядає жалюгідно і характеризує автора, як самозакоханого нарциса, який сам собі плескає в долоні. Запам’ятайте, що в соцмережі ви пишете для людей, тому залиште їм право судити і оцінювати.

Рубрику шкідливих порад підводимо до логічного завершення — тепер ви знаєте, чого робити не варто при просуванні своєї сторінки або бізнесу в соціальній мережі Facebook. Звичайно, це неповний перелік помилок, але ми розглянули основні, сподіваюся стаття була для вас корисною.