Багато користувачі активно використовують соціальну мережу Однокласники саме для спілкування. Враховуючи, що не завжди буває можливість перебувати біля комп’ютера, давайте розберемося, як можна зробити так, щоб ви знали, коли вам прийде нове повідомлення або подарунок. Або ж, навпаки, відключимо налаштовані повідомлення.

Зміст:

 • 1 Як включити або видалити повідомлення в Однокласниках
  • 1.1 На електронну пошту
  • 1.2 SMS повідомлення
 • 2 Включити або відключити повідомлення на телефоні Андроїд
 • 3 Як включити і прибрати звук повідомлення в Однокласниках
  • 3.1 В браузері на комп’ютері
  • 3.2 На телефоні Андроїд

Як включити або видалити повідомлення в Однокласниках

Налаштувати повідомлення в Однокласниках зовсім нескладно. При цьому ви самостійно можете вибрати, про що саме вам повідомляти про новому листі, запрошення дружити, нової позначки на фото та інше. Повідомлення можуть приходити на електронну пошту, так і на телефон у вигляді sms. Розглянемо два способи.

На електронну пошту

Щоб повідомлення приходили у вигляді повідомлення на пошту, яка вказана в основних налаштуваннях вашого профілю, зробіть наступне.

У меню, під своєю аватаркою, натисніть на кнопку «Змінити налаштування».

У списку ліворуч відкрийте розділ «Повідомлення».

Перед вами відкриється список. У стовпці «ел. пошта» поставте галочки в тих полях, про що ви хотіли б отримувати повідомлення. Потім натисніть «Зберегти».

SMS повідомлення

Функція оповіщення в Однокласниках шляхом отримання повідомлення на свій телефон, доступна не у кожній країні. Якщо ви можете скористатися даною послугою, у вас крім стовпця «ел. пошта» буде ще один стовпець «SMS».

Тут будуть активні не всі поля, поставте галочки в доступних. Також краще вказати час, коли вам будуть приходити повідомлення, щоб ваш телефон не будив вас вночі. Натисніть «Зберегти».

Для того щоб відключити повідомлення, достатньо просто у стовпцях «ел. пошта» та «SMS» прибрати галочки в потрібних полях. Після цього, натисніть «Зберегти».

Включити або відключити повідомлення на телефоні Андроїд

Якщо ви користуєтеся мобільним додатком, то відкрити налаштування сповіщень в Однокласниках на телефоні можна наступним способом.

У лівому верхньому куті натисніть на кнопочку меню у вигляді трьох горизонтальних смуг.

Тепер в бічному меню виберіть пункт «Налаштування».

Далі клікніть вверху по імені вашого профілю.

У налаштуваннях профілю знайдіть пункт «Повідомлення».

У вас відкриється список, про що соціальна мережа може повідомляти вам. Поставте галочки в потрібних полях і натисніть «Зберегти».

Якщо ви не хочете отримувати повідомлення про певні події, приберіть навпроти них галочки. Щоб їх взагалі відключити, зніміть галочки. Не забудьте натиснути «Зберегти».

Як включити і прибрати звук повідомлення в Однокласниках

Для того, щоб при отриманні нового листа соціальна мережа повідомляла про це, або навпаки, вам потрібно відключити звук при отриманні повідомлень, зробіть налаштування, описані в наступних підпунктах.

У браузері на комп’ютері

Якщо ви заходите в Однокласники з комп’ютера або ноутбука, тоді відкрийте свою сторінку і натисніть у верхньому меню по кнопочці «Повідомлення».

З лівого боку відкрийте один з діалогів. Потім вгорі праворуч натисніть на кнопочку налаштувань у вигляді шестерні.

З’явиться невелике меню.

В «Налаштуваннях листування» ви можете відзначити галочкою пункт «Не турбувати». Тоді, отримуючи повідомлення від тієї людини, діалог з яким у вас зараз відкрито, звуком воно супроводжуватися не буде.

Якщо вам потрібно взагалі прибрати звук повідомлення в Однокласниках, то в «Настройках браузера» приберіть галочку в полі «Звуковий сигнал про нові повідомлення».

Якщо у вас виникло питання: чому немає звуку для вхідних повідомлень в Однокласниках, значить в описаних вище налаштуваннях, зробіть все навпаки.

Після цього, якщо ваша сторінка в браузері буде відкрита, і прийде нове повідомлення, ви почуєте відповідний звуковий сигнал.

На телефоні Андроїд

Якщо ви заходите в Однокласники, використовуючи мобільний додаток на телефоні або планшеті на Андроїд, то відкрийте бічне меню, натиснувши на кнопочку в лівому верхньому кутку.

В ньому виберіть пункт «Налаштування».

Далі нас буде цікавити розділ «Нотифікації», в якому клацніть по пункту «Спосіб оповіщення».

Щоб увімкнути звук повідомлення в Однокласниках, в полі «Не турбувати» повзунок повинен бути пересунутий так, щоб він був сірого кольору.

У полі «Звуковий сигнал» ви можете вибрати звук для повідомлення в Однокласниках. Трохи нижче можна включити вібрацію, світловий індикатор або супроводження звуком відправленого повідомлення – поставте галочки в потрібних полях.

Якщо вам потрібно прибрати звук повідомлення в Однокласниках, пересуньте повзунок в полі «Не турбувати» в положення включений. З’явиться невелике віконце, в якому можна вибрати відповідний час.

Тепер будь-які сповіщення не будуть супроводжуватися звуковим сигналом протягом обраного часу.

Налаштуйте повідомлення так, як вам зручно. Однокласники можуть оповіщати вас або по електронній пошті, або по SMS. Якщо ж ви переписуєтесь з одним і хочете бути в курсі, коли прийде чергове повідомлення, виберіть підходящий для вас спосіб оповіщення.

А, може, і це буде Вам цікаво: