З моменту вступу в Google в якості старшого віце-президента народних операцій у 2006 році, Ласло Бок перетворив компанію в могутню світову Компанію, яка зростає з 6000 співробітників майже 60000. Зі своєю командою, Пліч розробив стратегії управління, щоб зробити Google одним з найкращих місць для роботи талантів, пише він у своїй книзі, “Правила роботи!”. Цей підхід допоміг Google стати одним з найбільш успішних компаній в Америці. Ось 10 кращих порад по управлінню Боки, які він використовує в Google і рекомендує вам здійснювати їх у вашому робочому місці:


1. Ваші співробітники повинні любити свою роботу
Ваша компанія не може досягти постійного зростання, якщо ваші співробітники працюють за зарплату, або якщо ваша компанія хоче тільки стати лідером на ринку. Робота повинна бути підключена до більш високої мети. Ось чому Google з гордістю має місію, яку неможливо досягти, пише Бік. За пошуків співробітників, пристрасно бажаючих “організувати світову інформацію і зробити її всебічно доступною і корисною”, Google шукає співробітників, яких будуть постійно переслідувати в першу чергу моральні, а не матеріальні цілі.

2. Довіряйте вашій команді
Як менеджер, ви повинні допомагати вашим співробітникам і оцінювати їх ефективність в роботі; ви не повинні надмірно критикувати їх, або постійно виконувати, або переробляти роботу за своїх співробітників. Цей рівень довіри повинен працювати в обох напрямках, говорить Бік. Google має піврічні огляди продуктивності для співробітників, які анонімно оцінюють їх керівників, а керівникам настійно рекомендується обговорювати результати з їх командою.

3. Наймайте тільки тих людей, які краще за вас
Пліч каже, що його підхід до найму ніколи не повинен йти на компроміс з високим стандартом якості, незалежно від ситуації. Знайдіть когось, хто може виконати певну роботу краще.
“Поганий наймання токсичний, не тільки руйнуючи їх власну роботу, але також і послаблюючи роботу, мораль і енергію тих людей, які знаходяться навколо них”, пише Бік. “Працелюбна і здібна людина, що потрапляє в команду, також дає поштовх і нагадування своїм співробітникам про те, що треба працювати ще краще”.

4. Не об’єднуйте розмови про розвиток із звітами про роботу
Якщо ви вирішили покритикувати своїх співробітників, то не треба робити це відразу ж після їх звітів. Так як цю критику вони можуть прийняти за невдачу.

Ваші співробітники повинні відчувати вашу підтримку. Як можна частіше говоріть їм про їхні досягнення, обговорюйте з ними всю виконану роботу. І тоді ви зможете помітити, що продуктивність вашої компанії поліпшується з кожним разом все більше.

5. Зверніть увагу на своїх найгірших і найкращих виконавців
Якщо вам потрібно розподілити ваших виконавців, то звертайте увагу, як на кращих, так і на гірших працівників, рекомендує Бік.
Визначте те, що змушує ваших кращих виконавців перевершити себе і зробити так, щоб вони передавали свої навички решти команди.
Також зверніть увагу на ваших найгірших виконавців. Пам’ятаєте, чому ви найняли їх, а потім визначте, задіяний їх талант в даній роботі, або можливо виявилося так, що вони не підходять для даної компанії. Якщо підходить перший варіант, дайте йому нові обов’язки і тим самим можливість проявити себе; якщо це останнє, значить, на жаль, ваша компанія просто не їх коник.

6. Будьте вибірково щедрим

Пліч каже, що багато з відомих пільг Google є безкоштовними, або відносно недорогими. Наприклад, немає необхідності вкладати кошти в дорогі програми навчання, які не дають жодних гарантій своєї ефективності. Замість цього, використовуйте ваших кращих співробітників в якості викладачів, як згадувалося вище, також можна запросити інших талановитих ораторів, які співпрацюють з вашою компанією.
Збережіть великі витрати для пільг, які дійсно мають значення такі, які мають переваги для здоров’я і пенсійного плану відповідності внесків. Для Google це також безкоштовні обіди і транспортні послуги, які вони вважають досить значними для співробітників.

7. “Заплатите незаконно”
Були часи в Google, коли один співробітник отримав премію запасу приблизно 10,000$, і інший співробітник у тій самій ролі отримав премію запасу $1 мільйона, каже Бік. Це з простої причини, що другий співробітник був елітним виконавцем.
Щоб зрозуміти цю логіку, думайте про співробітників як професійна бейсбольна команда. Детройт Тайгерс, наприклад, оплачує Джастіну Верландеру $28 мільйонів, тому що він є американським професійним бейсбольним пітчер, якого не бажають бачити у списку іншої бейсбольної команди.

У Google є золоте правило, брати на роботу кращих працівників від конкурентів, але Пліч каже, що та ж сама логіка повинна ставитися до меншим компаніям.

8. Підштовхуйте своїх співробітників у правильному напрямку
Часто менеджери не допомагають своїм працівникам розвивати бажання і любов до роботи, а навпаки, ставлять їм вимоги і примушують їх до роботи. Надихайте своїх співробітників, говорить він.
Якщо, наприклад, ви хочете заохотити робочі стосунки серед своїх співробітників, ви можете почати посилати електронні листи всій своїй команді, вказуючи їм на їх успіхи. Також ви можете просити їх надсилати свої ідеї щодо роботи.

9. Простота зміні
Ви зробите помилку, коли спробуєте поліпшити продуктивність вашої команди. Якщо ви збираєтеся провести експеримент, будьте чесні про свої плани з вашими співробітниками.

“Це допоможе перетворити їх з критиків у ваших прихильників, і вони завжди будуть вас підтримувати, якщо щось піде не так” пише Бік.
10. Ставтеся до всього простіше, вносите інновації
Важливо зрозуміти, що немає такої речі, як постійний прекрасний технологічний процес команди або офісна культура, і що ви повинні будете весь час експериментувати і вводити нововведення.

“Чим хороший цей підхід, тим, що він робить компанію – самоукрепляющей: Всі ці зусилля підтримують один одного, і створюють творчу, веселу, працелюбну, і дуже продуктивну організацію”, пише він.