Зміст:

1. Вхід на Mail
2. Реєстрація
3. Налаштування
4. Теми оформлення
5. Налаштування інтерфейсу

Mail.Ru (рос. мейл або маил) — безкоштовно найбільша< у Росії електронна пошта, надає можливість введення електронної кореспонденції і встановлення зв’язку в мережі. Для швидкого оповіщення про нові повідомлення потрібно встановити спеціальну програму Агент@Майл.ру, доступну як на комп’ютері, так і на мобільний пристрій, і ви зможете бути завжди на зв’язку! Пошта доступна завдяки великому російському Інтернет порталу з 1998 року. Протягом одного місяця інтернет ресурс відвідує близько 33 мільйонів відвідувачів (входів), в основному з колишніх країн СНД. Основними конкурентами є: Hotmail, Gmail і Ukr.net. Портал пошта належать інвестиційній групі Mail.Ru Group з Росії, головним напрямком діяльності якої є інвестиції в розвивається інтернет-проекти і стартапи.

Вхід на пошту і реєстрація

Mail.ru повністю безкоштовний поштовий ящик з можливістю створення унікального адреси, яка закінчується на: @mail.ru, @list.ru, @bk.ru і останній @inbox.ru. Електропошта Майл ру доступна з будь-якої точки планети і в будь-який час ви можете увійти на сайт не залежно від использываемого вами провайдера. Це веде до швидкого зникнення відділень таких поштових телеграфних служб як поштамт. Мейл дає можливість отримувати і переглядати вхідні повідомлення, вашу кореспонденцію з допомогою різноманітних web-інтерфейсів: поштової програми стаціонарного комп’ютера, ноутбука, смартфонів і мобільних телефонів.

Для входу в пошту майл потрібно ввести в рядку браузера адресу сайту www.mail.ru.

Якщо у вас ще немає поштової скриньки цього сервісу, одного з лідерів в Рунеті, і ви в ньому не зареєстровані, вам потрібно пройти досить просту реєстрацію та створити електронну пошту. Можна зареєструвати тільки дві поштові скриньки на одне унікальне ім’я. Необхідно заповнити основну реєстраційну форму і за бажанням додаткову інформацію про новому користувача.

Реєстрація нового e-mail скриньки, заповнення анкети

Для того щоб зареєструватися і отримати новий поштовий ящик потрібно:

  • Натиснути на посилання “Реєстрація поштою”;
  • Ввести своє справжнє ім’я та прізвище, вони будуть відображатися при відправленні електронного листа з вашої скриньки;
  • Вказати у відповідних списках дату народження;
  • Місце проживання (назва міста) і стать;
  • Ввести назву вашого електронного ящика, а також вибір закінчення майбутнього e-mail адресу або домен;
  • Необхідно придумати складний і безпечний пароль для запобігання злому пошти та входу зловмисників, хакерів.
  • Для відновлення втраченого паролю потрібно вибрати країну і ввести свій номер телефону в потрібні поля, після чого протягом однієї хвилини прийде повідомлення з унікальним кодом підтвердження.
  • Ви можете також вибрати пункт галочкою “Створення сторінки на Мій Мир@Mail.ru” і буде створена ваша персональна сторінка;
  • Після введення необхідних даних потрібно натиснути на кнопку “Зареєструватися”.

Настроювання електронної Майл ру пошти

Після реєстрації ви стали власником зручною і багатофункціональною пошти, вам надається великий асортимент інструментів налагодження і регулювання її під свої потреби. Налагодження і налагодження є не обов’язковими діями, однак дуже рекомендується відрегулювати всі функціональні можливості своєї поштової скриньки. На самому початку ви стаєте володарем об’ємом пам’яті Mail.ru скриньки в 10 Гб., однак він не обмежений, по ходу збільшення кількості листів, обсяг збільшуватиметься самостійно. Також є можливість налаштування обсягу скриньки.

Теми

У цій категорії можна поміняти стандартний стиль оформлення. Для зміни потрібно клікнути на кнопку “Ще” і вибрати “Теми”.

Для встановлення кращої теми, клацніть по ній лівою кнопкою миші.

Налагодження інтерфейсів поштових скриньок

Для налаштування скриньки під себе, потрібно перейти до редагування, натиснути “Ще” і у випадаючому вікні натиснути “Налаштування”, потім категорія “Інтерфейс скриньки”.

У випадаючому вікні потрібно вибрати мову інтерфейсу пошти.

Поставивши галочку в графі “Виводити Веб-Агент” ви зможете стежити за онлайн друзями в мережі через Веб-Агент.

У підкатегорії “Перегляд списку листів” потрібно поміняти кількість виведених адрес і листів на вашій сторінці. Це залежить тільки від особливостей переваги користувача Mail.ru пошта.

Розділ “Відправлення листів” дає можливість зберегти різні види листів.