Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні ми з вами продовжимо вивчати питання пошуку людей в соціальних мережах, і черга дійшла до Твіттера. Хоч даними мікроблогом користуються значно рідше, ніж, наприклад, Вконтакте, все одно деякий відсоток є. У зв’язку з цим я і вирішив написати цю статтю, яка допоможе вам у пошуку певної людини, який зареєстрований в Твіттері.

Зміст:

  • 1 Пошук людей в твіттері через офіційний сайт.
  • 2 Як знайти людину в Твіттері без реєстрації.
  • 3 Як знайти людину в Твіттері з телефону на Андроїд

Пошук людей в твіттері через офіційний сайт.

Заходимо на сайт Твіттера і логинимся у своєму акаунті. Далі звертаємо увагу на самий верх сторінки. Там є рядок пошуку. У неї ми і можемо вводити ім’я і прізвище людини, яку хочемо знайти.

Хочу також відзначити, що в колишніх країна СНД дуже мало людей користується Твіттером, до того ж вони можуть реєструватися під вигаданим ім’ям і прізвищем. У зв’язку з цим шанси кого-небудь там знайти знайомих невеликі. Інша справа, якщо и бажаєте пошукати в Твіттері відомі особистості: політиків, акторів, співаків, футболістів.

Я, наприклад, хочу знайти в твіттері Володимира Жириновського і вводжу відповідний запит. Результати можуть бути шокуючі. У вас знайдеться, як справжній аккаунт політика, так і фейкові. Я зазвичай відрізняю такі акаунти за кількістю передплатників. В якому записі найбільше передплатників – той і справжній.

Як знайти людину в Твіттері без реєстрації.

Якщо ви не хочете реєструватися в мікроблозі Твіттер, то шукати все одно можна. Пошук працює як для зареєстрованих користувачів, так і для звичайних відвідувачів. Просто, якщо ви не зареєстровані і зайдете на офіційний сайт Твіттера, то вам запропонують зареєструватися та пошук буде недоступний. Тому доведеться відразу зайти на який-небудь аккаунт. Можна скористатися пошуком Яндекса або Гугла, щоб знайти мікроблог будь-якої відомої особи і вже звідти продовжувати пошук. «Як зареєструватися в Твіттері»

Наприклад, заходимо в Яндекс і забиваємо там запит «твіттер мессі». Натискаємо по результату.

Те ж саме з Гуглом. Давайте спробуємо знайти там Твіттер Кріштіану Роналду. У нас все вийде.

Як знайти людину в Твіттері з телефону на Андроїд

Запускаємо додаток твіттера і починаємо його трохи гортати вниз. У нас з’явиться значок пошуку в правому верхньому куті. Натискаємо на нього.

Наприклад, я хочу знайти Андрія Макаревича. Вводжу відповідний запит в рядок пошуку. Відразу ж вискакує віконце з результатами. Я тисну на першу. Зазвичай справжній аккаунт зірки відображається першим у результатах пошуку.

Так і є. Ось він акаунт Андрія Макаревича.

Якщо ви шукали в твіттері свого однокласника, а не якого-небудь відомого людини і не знайшли його, то не варто впадати у відчай, можливо він взагалі там не зареєстрований і вам слід скористатися іншою соціальною мережею для пошуку.

А, може, і це буде Вам цікаво: