Пошук людей в Вконтакте

Пошук людей в Вконтакте
Пошук людей в мережі Інтернет. За пошуком інформації люди звертаються в пошукові системи, але знайти людину там буде дуже важко. Людей краще всього шукати саме по соціальним мережам.

У даній статті ми розповімо, як користуватися пошуком в найбільшої соціальної мережі Рунету – “Вконтакте”. Ви зможете знайти людину не тільки по імені та прізвища, а уточнити критерії, такі як “місце роботи”, “місце навчання” і не тільки. Також розповімо, як знайти людину за його фотографії.

Пошук людей в Вконтакте

Для початку потрібно бути зареєстрованим у ВК. Як проходить процес реєстрації ми вже писали тут. Увійшовши на свою сторінку, вгорі ви бачите вкладку “Люди” переходимо до неї.

Пошук людей в Вконтакте
Відкривається список людей, просто рекомендованих системою Вконтакте. Рекомендовані люди обчислюються автоматично, по тим критеріям, які зазначені у вас на сторінці, наприклад, вам видасть людей, що живуть в тому ж місті де ви, або вчилися в тій же школі.

Щоб відсіяти пошук людей, зверху вкажіть ім’я та прізвище людини і натисніть “Пошук“.

Пошук людей в Вконтакте
Людей дуже багато, імена та прізвища можуть збігатися. Для більш детального пошуку використовуйте праворуч колонку з докладною інформацією про людину.

Пошук людей в Вконтакте
А саме туди входить:

Регіон – вибираєте країну, в якій проживає ваш чоловік.
Після вибору Регіону, з’явиться додатково вибір Міста.
Школа – після того як оберіть місто, система відсіє і надасть вам всі школи цього міста.
Університет – аналогічно школам.
Вік – якщо знаєте, скільки точно років розшукуваного людини, то вказуєте від і до однакове значення. Наприклад, я знаю, що йому 20 років, ставлю від 20 до 20.
Підлога – жіночий або чоловічий.
Сімейне положення – одружений, у пошуку і т. д
Робота – врахуйте, кожен може написати за своїм місце роботи.
Військова служба – місце служби підбирає система, а далі більш докладно вказується самим служив.
Також є дуже цікава рубрика “Додатково“.

Пошук людей в Вконтакте
Вище зазначений Вік ви можете не ставити значення, а відразу вибрати Додатково точну дату народження.

Кожен раз після змін, будь-то критерій не потрібно натискати кнопку Пошук, вона автоматично буде фільтрувати видачу людей.

Пошук людей по фотографії

Ми вже писали спосіб пошуку в інтернеті через “тут” детальніше ви можете почитати тут. Минулого разу ми шукали просту сумку по картинці. Точно також можна знайти і людини. Беремо фотографію і вставляємо в пошук по картинках, і бачимо результат.

Пошук людей в Вконтакте