Одного разу ви почули чудову пісню, але нічого, крім кількох рядків ви не запам’ятали? Вихід є! Зараз ми розповімо вам про один чудовому сервісі, за допомогою якого ви можете шукати будь-які пісні, як вітчизняні, так і зарубіжні, на будь-який смак. Як ви зрозуміли, мова піде про Text-You.ru, про який більш детально ми поговоримо далі.

Text-You.ru — ваш помічник в пошуку пісень

По посиланню, яку ви бачите нижче, ви можете перейти на головну сторінку сервісу.

Перейти на Text-You.ru

Вся сторінка поділена на умовні розділи для зручної навігації:
• Зверху є панель з буквами і цифрами для пошуку пісень за алфавітом.
• Центральну область займає список російських і зарубіжних пісень, які найчастіше шукають люди на цьому сервісі за останній час.
• У правій колонці розміщено Меню і список нещодавно добавившихся в базу даних пісень.

Давайте детально розглянемо таку функцію, як Пошук за словами, знайти яке ви можете в списку Меню або за цим посиланням.

Тут ви бачите невелику панель для пошуку з невеликою кількістю налаштувань, де необхідно ввести ключове слово або фразу з пісні (це також може бути ім’я виконавця або музичної групи) і налаштувати режим пошуку під свої потреби.

У всьому цьому немає нічого складного, тому як весь сервіс працює повністю російською мовою, а інструменти і навігація зроблені таким чином, щоб навіть недосвідчений користувач міг у всьому відразу ж розібратися.

Після введення необхідних даних для пошуку і натискання кнопки Почати пошук на екрані буде виведено список тих пісень, які є в базі даних сервісу та відповідають запиту користувача.

Натиснувши на трек, перед вами відкриється текст цього твору. Також в нижній частині екрану з’явиться відеоплеєр з кліпом на цю пісню.

Як бачимо, користуватися сервісом Text-You.ru може кожен, що досягається його простотою і зручністю.