Всім відома приказка «Знайти голку в стозі сіна»… Погодьтеся, досить важке заняття, шукати що-небудь дрібне при таких великих «обставин». Незважаючи на неймовірну кількість треків, якими буквально «завалений» Інтернет, все ж знайти саме ту, яка вас цікавить, нехай і почуту один раз, так би мовити, в урізаному вигляді, пісню — цілком реально! При цьому без будь-б то не було титанічних зусиль! Просто потрібно знати, як і де шукати? До вашої уваги інформаційний огляд «Пошук пісні за словами».

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Приступимо до плідного пошуку…
  • 2 Text-you.ru
  • 3 Poiskpesen.askpoint.org
  • 4 Masteroff.org
  • 5 Милозвучна епілог

Приступимо до плідного пошуку…

Отже, для того, щоб почути в оригіналі, глибоко застрягла в голові пісню, вам потрібно заручитися підтримкою спеціалізованого сервісу. Тобто, звернутися за допомогою саме туди, де для цього створені всі умови. Однак, давайте будемо реалістами — в світі не існує такого місця, де є все! Тому в разі якщо вам не пощастило, потрібно скористатися іншим, назвемо його, меломанским пошукачем.

Text-you.ru

Ну як? Погодьтеся, промовисту назву інтернет ресурсу, чи не правда? Переходимо за посиланням: http://text-you.ru/search.htmlу пошуковому рядку сервісу вбиваємо «вимучене там, дам-да-дам…» і вуа-ля — все знайшлося! Тут вам і текст шуканої пісні, та інформація про виконавців і автор композиції з інкогніто стає реальною особистістю.

Poiskpesen.askpoint.org

Не варто розчаровуватись, якщо вищезгаданий сайт «виявився не доля» — зверніться сюди — http://poiskpesen.askpoint.org. Неймовірно велика база музичних творів, включаючи і зарубіжних виконавців, допоможе вам відшукати знайомі слова улюбленої пісні.

Тут так само як і на сайті Text-you.ru легко реалізується пошук пісні за словами. Прописуємо відклалися в пам’яті «музичні символи» і тиснемо кнопочку «Пошук».

Masteroff.org

Ретро дизайн і компактного вигляду пошуковий чек бокс, говорять про те, що господарі сайту — практичні люди, а тому мимоволі напрошується висновок, що вже тут точно можна знайти «забуте». Хочете переконатися в цьому самі — натисни тут.

Цікава фішка даного ресурсу: користувачеві дається можливість власноруч додати текст пісні, якої немає на цьому сайті. До речі, якщо ви фанат якої-небудь групи або ж залицяльник золотоголосливого співака, то ви неодмінно зможете допомогти своєму кумиру в нелегкій боротьбі за завоювання нових шанувальників.

Милозвучна епілог

Друзі, та все просто! Однак, як і було сказано вище, іноді потрібен час для того, щоб знайти першоджерело постійно відтворюваних в голові музичних спогадів. Тим не менш, рідкісну пісню з репертуару народної творчості, ви швидше знайдете на спеціалізованому сайті, ніж будете тижнями «животіти» в таких глобальних пошукових системах як Google або Yandex. Плідної вам пошуку і музичного настрою!