З деяких пір для більшості користувачів Інтернет перестав бути дефіцитним продуктом, після того як з’явився безлімітний Інтернет. Але іноді можна помітити як швидкість Інтернет-з’єднання різко впала, чому можуть бути причиною різні програми, які без вашого відома «крадуть» весь трафік. Нижче ми пропонуємо вашій увазі кілька ефективних способів, як знайти програми та програми, які в даний момент забирають трафік, щоб ви знали, що необхідно відключити, щоб зменшити навантаження на мережу.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Спосіб 1. Пошук через диспетчер завдань Windows
 • 2 Спосіб 2. Використання утиліти TCPView

Спосіб 1. Пошук через диспетчер завдань Windows

 • Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl+Alt+Del або перейдіть по дорозі: Пуск – Всі програми – Службові – Монітор ресурсів.
 • Перед вами відкриється диспетчер завдань Windows. Тут необхідно вибрати вкладку Швидкодію і натиснути по кнопці Монітор ресурсів.
 • Ви побачите безліч колонок, назв і різних характеристик. В цьому вікні вгорі виберіть вкладку Мережа і розкрийте закладку Процеси з мережевою активністю. Саме тут і з’являється детальна інформація про програми, які забирають у даний момент Інтернет-трафік.
 • Далі справа за малим. Аналізуючи, які з непотрібних додатків вимагають багато трафіку, позакрывайте ці програми.

  Спосіб 2. Використання утиліти TCPView


  Насправді, стандартні методи виявлення «мережевих вампірів» не завжди можуть виявити всі програми, які вживають багато трафіку. Тут на допомогу може прийти прекрасна утиліта під назвою TCPView.

  Скачати безкоштовно TCPView з офіційного сайту

  Працювати з цією програмою дуже легко: необхідно лише запустити її, після чого утиліта відразу ж збере всю інформацію про «споживачах» трафіку на комп’ютері і відображає її в зручному вигляді на екран.

  Після цього залишається лише знайти недобросовісну програму, щоб її потім і закрити.