Безсумнівно, практично кожен користувач мережі Інтернет усвідомив всю простоту і зручність скачування нових фільмів, музики,ігор через торрент. У кожної людини є свій улюблений торрент-трекер на якому він знаходить потрібний торрент-файл, скачує його і отримує задоволення від нової гри. Але що якщо потрібної торрента немає на вашому улюбленому сайті? Шукати його на другому, третьому, четвертому торрент-трекері? Або спробувати завантажити потрібну гру з файлообмінника з незначною швидкістю і випробувати свої нерви на міцність? Звичайно, немає. Адже існують сайти, які шукають потрібний вам файл відразу на багатьох торрент-трекерах і виводять інформацію про наявність цього файлу в зручній формі. Називається такий сайт торрент-пошуковик. Сьогодні я познайомлю вас з декількома пошуковими системами торентів і коротко розповім про кожного. Після прочитання цієї статті ви зможете з легкістю викачувати через торрент ігри безкоштовно, скачувати фільми і музику через торрент.

Пошуковики торрентів

Playble.me

Пошуковик торрентів Playble.me вміє шукати торрент відразу на 6 популярних російськомовних трекерах. Сюди входить всім відомий RuTracker, а також RuTor, OpenSharing, Free-Torrents, NNM-Club, Megashara. Пошук відбувається практично миттєво, знайдені торренти відображаються в зручній мінімалістичною формі. Є можливість фільтрації торрентів по насту параметрами: трекер, розмір файлу, сіди, бенкети, назва. При натисканні на назву файлу відбувається перехід на трекер, з якого можна безпосередньо скачати торрент файл.

Torrtilla.ru

Пошуковик торрентів Torrtilla.ru вміє практично миттєво шукати торренти на наступних російськомовних торрент-трекерах: RuTracker, Megashara, OpenSharing, Kinozal, Tfile. Торренти відображаються у вкрай зручній формі. Крім сортування торрентів по сидам, личам, назвою, розміром, доступності та трекерам, торренти також можна сортувати за категоріями (книги, ігри, кіно, музика, відео і тб, інше). Також можна шукати торренти тільки на трекерах, які не вимагають реєстрації. У проекту є свій плагін для пошуку браузера, плагін для utorrent, розширення для Google Chrome і додаток вконтакте. Як бачите, сервіс дуже функціональний і серйозний.

Torrpeda.org

Ще одним надзвичайно цікавим пошукачем по торрентів є Torrpeda.org. Чим же примітний цей пошуковик? Цікавий він тим, що не індексує торрент-трекери, а отримує інформацію безпосередньо з них у момент описка. Це означає, що даний пошуковик завжди володіє актуальною інформацією за наявності торрентів на торрент-трекерах. Чим же ще він цікавий?

  • пошук на 11 найбільших торрент-трекерах (Rutor, Rutracker, Kinozal, Tfile, HDreactor, Pirat.ca, Piratbit, Goldenshara, Riper, Free-Torrents, Megashara, Seedoff, Underverse, Книжковий трекер)
  • відображення знайдених торрентів одним списком, можливість фільтрації по трекеру, назвою, датою, розміром, сидерам, личерам. Наявність категорій (відео, література, музика, різне, ТБ, HD відео, ігри)
  • можливість скачування магнітних посилань безпосередньо зі сторінок пошукової системи, можливість скачування торрентів з закритих трекерів зі сторінок пошукача(При наявності реєстрації на даних сайтах. Наприклад, якщо ви зареєстровані на Rutracker, то можете вільно скачати торрент з сайту Rutraсker зі сторінки пошуковика)
  • плагіни для популярних браузерів (internet explorer, mozilla, chrome, safari, opera) і utorrent.

Мабуть, один з кращих пошукових торрентів.

Torrentino.com

Досить популярний пошуковик торрентів, який згадав лише через його популярності. Шукає торренти на множині трекерів, які не потребують реєстрації. Відображає пошукові результати «криво», починаючому користувачеві буде важко розібратися. Не рятує ситуації навіть фільтрація за релевантністю, розміром, датою, популярності, сидам і бенкетам. Згадав тільки тому, що не рекомендую.

Tsearch.me

Пошуковик торрентів Tsearch.me може шукати торренти більш ніж на 300 російськомовних торрент-трекерах, у тому числі спеціалізованих. «Розплатою» за таку велику кількість трекерів служить не самий зручний вивід результатів пошуку (результати пошуку можна сортувати тільки по релевантності(відповідності) і дати). Також можна шукати по закордонним трекерам. Пошук можна інтегрувати в Ghrome, Opera, Firefox, uTorrent. Розробники гордо заявляють, що якщо ви не знайшли потрібний торрент через їх пошуковик, його швидше за все просто не існує. В цілому не такий зручний пошуковик торрентів, як згадані вище, зате здатний знайти практично все.

У підсумку

Безсумнівно, пошукачів торрентів в російськомовному сегменті інтернету набагато більше представлених, але я смію вас запевнити, що в даній статті відібрані кращі (крім torrentino). Інші сайти володіють схожим або більш обмеженим функціоналом. Тому наступного разу, коли ви вирішите «вбити» в яндекс або google такі пошукові фрази, як «скачати торрент», «завантажити через торрент», гри завантажити через торрент» — подумайте ще раз і скористайтеся одним з пошукачів торрентів, з якими я познайомив вас сьогодні. Це заощадить вам купу часу і нервів.

У даній статті були представлені пошуковики торрентів онлайн. У наступній статті я розповім вам про програми, які полегшать вам пошук і скачування торрентів.