Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! У соціальній мережі Instagram зареєстровано дуже багато користувачів, і ще більше туди завантажене фото. І як не загубитися в такій величезній кількості інформації, а знайти саме те, що Вас цікавить?

Все досить просто – потрібно скористатися пошуком в самому Инстаграме, який реалізований дуже навіть добре. Ви можете знайти що цікавить Вас людини по імені або ніку, можете подивитися фото певної тематики, написавши пошук небудь хештег, або подивитись фото, які були відзначені на певній точці на карті.
А тепер давайте докладніше розберемося, як користуватися пошуком в Instagram.

Зміст:

  • 1 Пошук в Instagram по імені або ніку
  • 2 Пошук за хештегом в Instagram
  • 3 Пошук в Instagram за геотегам

Пошук в Instagram по імені або ніку

На сайті вже є стаття, як знайти людину в Instagram, в якій описані способи пошуку без реєстрації в соцмережі, через телефон, через браузер або іншу соціальну мережу. Зараз ми розберемося, як шукати інших користувачів Instagram, якщо у Вас є свій профіль і Ви знаєте ім’я чи нік (ім’я користувача), що цікавить Вас людини.

Заходимо в мобільний додаток Instagram на телефоні або планшеті і натискаємо внизу на кнопочку із зображенням лупи.

Тепер натисніть на лупу в лівому верхньому куті сторінки, щоб перейти на потрібну сторінку.

Далі натисніть на вкладку «Люди», оскільки ми шукаємо конкретної людини. Вгорі в рядок, де написано «Пошук людей», введіть ім’я профілю чи ім’я користувача.

Будуть показані результати пошуку. Шукайте потрібного людини в запропонованому списку.

Пошук за хештегом в Instagram

Знайти, фотографії на певну тему, можна і по хештегам. Хештеги – це спеціальні мітки, які починаються з «#» і ставляться під фото, щоб віднести його до певної категорії.

Докладніше про те, як ставити хештеги в Instagram і список популярних хештегов для Инстаграма, Ви можете знайти у відповідних статтях на сайті, перейшовши за посиланням.

Знову натисніть на лупу в нижньому меню вгорі ліворуч. Потім перейдіть на вкладку «Мітки». У полі напишіть зверху потрібний хештег. Із запропонованого списку виберіть той, який Вас цікавить, і натисніть на нього.

Відкриються фото, до яких був доданий вибраний тег. Спочатку показані найкращі публікації, потім нові.

Пошук по хештегам можна зробити клацнувши по одному з них під фото. Оскільки тег є активним посиланням, то у Вас відкриються публікації, до яких була додана обрана мітка.

Пошук в Instagram за геотегам

Як Ви знаєте, при додаванні фото в Instagram, можна вказати місце розташування на карті, де воно було зроблено. Відповідно, в Instagram можна виконувати пошук за подібним геотегам.

Натисніть на лупу і перейдіть на вкладку «Місця». У рядок пошуку введіть цікавлять Вас, вулицю, місто, країну. В результатах виберіть потрібне місце та натисніть по ньому.

Відкриються публікації, спочатку популярні, потім нові, до яких була додана мітка з вказаними Вами місцем розташування.

Пошук по місцю розташування можна зробити і по-іншому. Для цього просто натисніть на геотеги під ім’ям користувача, і у Вас відкриється список публікацій з обраної міткою.

Як бачите, знайти в Instagram те, що Вас цікавить не так вже й складно. Удачі Вам, адже в даному микрофотоблоге є багато чого цікавого.

А, може, і це буде Вам цікаво: