Раніше мені не доводилося користуватися командою «Виконати» в меню «Пуск», поки я не почав писати статтю про те, що таке Directx. Та й по правді кажучи, вона у мене була відсутня, тому і виникла потреба її додати. Зараз я вам розповім, як це зробити.

Щоб команда «Виконати» відображалася в меню «Пуск» необхідно:

1. Заходимо в меню «Пуск» і на вільному місці клацаємо правою кнопкою миші. З’явиться невеличка комірка з найменуванням «Властивості». Натискаємо на неї.


2. З’явиться вікно «Властивості панелі завдань і меню «Пуск». Натискаємо кнопку «Налаштувати».


3. Відкриється ще одне вікно, в якому ви можете зовнішній вигляд і поведінка посилань, значків та елементів меню «Пуск», а також збільшити або зменшити розмір цього меню.

Використовуючи колесо прокручування, відшукайте опцію «Команда «Виконати»». В моєму випадку навпроти неї відсутня. Це означає, що цей елемент не відображається в меню «Пуск».

Нашим першочерговим завданням було виправити це, а значить ми повинні поставити прапорець у цьому місці (навпроти «Команда «Виконати»»).


Після чого тиснемо кнопку «ОК». Це вікно автоматично закриється, але вікно «Властивості панелі завдань і меню «Пуск»» залишиться. В ньому ми повинні натиснути кнопку «Застосувати», а потім закрити його, або натиснути «ОК».

В результаті ми повернули команду «Виконати» в меню «Пуск».