Повний відео огляд iPhohe 7 в кольорі Onyx Black (чорний онікс)

Тиждень тому компанія Apple представила ряд нових моделей своєї продукції. Найцікавішими з них, безумовно, стали нові смартфони компанії — iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Нові моделі отримали велику кількість цікавих нововведень та корисних особливостей, а також набагато більш поліпшені характеристики. Про це вже розповідали у статті про нові iPhone 7 і 7+, а сьогодні пропонуємо переглянути повний відео огляд «молодшого» Айфон 7.

У відео огляді представлений iPhone 7 у самому цікавому колірному виконанні — «чорний онікс». Ведучий каналу «Диво техніки» Кім зробить розпаковування і покаже комплектацію моделі, розповість про всі принади і недоліки нового апарату, виявлених за три дні його використання, а також порівняє новинку з моделями iPhone 6S і iPhone ЅЕ і продемонструє роботу смартфона з новими бездротовими навушниками Apple AirPods.

Старт продажів нових iPhone 7 і iPhone 7 відбувся 16 вересня 2016 року. Як і очікувалося, ажіотаж навколо нових моделей просто величезний, а придбати новинку в перший день продажів вдасться не багатьом. Ті щасливчики, які вже стали власниками нових айфонів, часто готові з ними розлучитися за кругленьку суму, яка буває в три, а то й чотири рази більше від офіційної вартості апарату. Повний відео огляд iPhohe 7 в кольорі Onyx Black (чорний онікс) Нагадаємо, ціна нового iPhone 7 з 32 ГБ вбудованої флеш-пам’яті становить $650, за таку ж версію iPhone 7 Plus компанія Еппл просить 770$