При завантаженні комп’ютера просить натиснути F1, що робити?

При завантаженні компютера просить натиснути F1, що робити?
Багато хто стикався з такою проблемою, правда? Ви завантажуєте комп’ютер, і він просить вас натиснути F1. Завантаження не відбудеться, якщо ви цього не зробите. В цій статті спробую пояснити вам, що це означає і як це «усунути».

І так, відразу повідомляю вам, що просто, тупо перевстановити Windows і вирішити цю проблему вам не вдасться. Це пропонують більшість форумів і порад в інтернеті. Але, знову ж таки, це не вірно, з простої причини – повідомлення спливає тоді, коли систему ще навіть не завантажилася. Ви маєте справу з BIOS. Так що, продовжуйте натискати F1 після кожної перезавантаження або включення комп’ютера, або ж читайте далі.

Перед тим, як розповісти вам причину і її вирішення можете ознайомитися з нашою статтею про те, що таке BIOS.
Так от, що б було зрозуміло, дане повідомлення говорить про те, що в BIOS відбулися якісь зміни, з якими він пропонує вам ознайомитися, після чого можете натиснути F1 і продовжити завантаження.

Цю проблему, цілком можливо, викликає сіла батарейка на материнській платі, про неї ми писали раніше і з цією статтею можете ознайомитися тут. Ви вже знаєте, як її витягти і замінити, або ж, як скинути налаштування BIOS.
Якщо не хочете розкривати системний блок, шукати батарейку, витягувати її і міняти, то можна просто виконати вимогу системи, зайти в BIOS і вийти з нього. Для цього потрібно натиснути кнопку del до початку самої завантаження, коли ви побачите повідомлення «Press del to enter setup».

При завантаженні компютера просить натиснути F1, що робити?
Потім вийдіть з BIOS, але перед цим натисніть F10 – це налаштування збереже.

При завантаженні компютера просить натиснути F1, що робити?
Так само, якщо цей спосіб не допоміг, можете скористатися попереднім способом, про який згадувалося вище і обнулити BIOS. Ну а якщо і це не допомагає, то проблема, швидше за все в обладнанні. Але проблеми в обладнанні зустрічаються дуже рідко, тому ці два способи (заміна батарейки і зайти і вийти, вистачає для вирішення даної проблеми).