Сьогодні дуже поширена проблема не працює інтернету на телефонах. Чому так відбувається?

Ця проблема популярна серед всіх операторів на території РФ – Мегафон, Теле2, Білайн та інші. Але проблема може полягати і в самому смартфоні.

На «Андроїд» ОС ця проблема поширена. І ми надамо декілька варіантів вирішення проблеми.

1. Причини

Почнемо з самих стандартних причин непрацюючого інтернету.
Ось список:

– Нульовий, або зовсім негативний баланс на рахунку. Щоб виключити цей варіант, потрібно перевірити, скільки грошей залишилося на рахунку. Перевірка проводиться на кожному операторі по різному. Для того, щоб дізнатися про стан рахунку, потрібно звернутися до оператора за допомогою спеціального номер. Сьогодні на SIM-картах вказані номери для перевірки балансу.

– Поза зоною дії. Це теж поширена проблема. Для виключення цього варіанту зверніть увагу на мережу вашого смартфона. Рішення проблеми – це знайти місце, де мережа ловить найкраще. Погана якість мережі може бути причиною повільного завантаження інтернету на телефоні.

Підказка: Якщо пристрій навіть поблизу самого сигналу не вловлює мережа, значить справа саме в телефоні, і, проблему слід шукати в ньому самому.

– Вимкнено «Передача даних». Сучасні смартфони оснащені такою опцією все. Налаштування передбачають його включення і відключення одним тапом.

Але місцезнаходження цієї опції відрізняється, вона є абсолютно різним. Наприклад, в смартфонах на ОС Андроїд «Передача даних» може бути знайдена в такий спосіб:
– входимо в налаштування;
– пункт «Ще»;
– пункт «Мобільна мережа»;
– пункт «Передача мобільних даних».

Місцезнаходження може бути інше, все залежить від ОС і її версії.

Автоматична реєстрація не відбулася. Це явище виникає після того, як абонент залишив метро, або повернувся звідти, де не ловила мережу. В такому випадку є єдиний спосіб виправлення проблеми: перезавантаження девайса.
Виклик перезавантаження девайся відбувається по-різному.

2. Налаштування збилися, або не встановлювалися спочатку

Для виключення цієї проблеми є відразу два можливі варіанти виправлення проблем:

1. Запит налаштувань інтернету у оператора;
2. Ручна настроювання підключення до мережі.

Перший варіант є менш трудомістким. Для того, щоб отримати ці налаштування, потрібно зв’язатися з оператором, або увійти на сайт. Інформацію по найпопулярнішим з них можна знайти нижче:

Говорячи про додаткових настройках , необхідно зателефонувати оператору і дізнатися про те, як власноруч або автоматично налаштувати інтернет. Найчастіше параметри встановлюються автоматично.

3. Налаштування мережі

Вручну налаштувати мережу складно, але можна.
Приклад налаштування на ОС Андроїд наданий нижче:
1. У налаштуваннях входимо в пункт «Ще», вибираємо пункт «Мобільна мережа»;
2. Знаходимо і відкриваємо пункт «Точка доступу APN»;
3. Додаємо нову точку доступу, зазвичай це робиться за допомогою знака «+»;
4. Заповнюємо необхідні поля: «Ім’я», «Ім’я користувача», «Пароль», «APN».

Значення цих полів потрібно уточнювати у оператора, адже кожна мережа має індивідуальними значеннями. Нижче таблиця значень найпопулярніших операторів:

Пункти можуть бути різними. Все залежить від самого гаджета. Є й інші причини, за яких інтернет не працює або погано працює.

Якщо все вищеперелічене не допомогло Вам у вирішенні проблеми, то найкраще буде віддати смартфон в ремонт, або сервісний центр свого стільникового оператора.