Як і більшість тих, кого я знаю, я активний користувач багатьох соціальних мереж «Вконтакте» і Facebook і періодично LinkedIn. Однак, є одна соціальна мережа якою я користувався найменше – Twitter. Не можу сказати чому, але з Twitter я мало був пов’язаний до недавніх пір.

Я недавно став користуватися Twitter і зараз вважаю його дивним. Крім джерела багатьох годин розумової стимуляції, це ще і відмінний інструмент для підприємців, який допомагає розвивати бізнес.

Ось лише кілька моментів, за які варто любити Twitter:

 • Невичерпне джерело легкої інформації.
  Twitter – ворота до масиву необмеженої інформації. Думки, новини, відео, фото та доступність до мільйонам людей і компаній по всьому світу, і все це нескінченно, в режимі нон-стоп.
  PeW Research у 2015 році порахували, що 63% користувачів Twitter новини першим ділом прочитають у своєї улюбленої соціальної мережі.
  Той факт, що Twitter є нескінченним джерелом контенту не робить його складним для сприйняття, навпаки, тут можна налаштувати досить зручний спосіб отримання інформації. У платформі легко орієнтуватися за допомогою хэштегов, трендів або стрічки новин.
 • Оновлення в реальному часі.
  Twitter демонструє найсвіжіші та актуальні події. Це як програма «Новини» в реальному часі. Користувачі моментально реагують на ту чи іншу ситуацію. Наприклад, якщо ви недавно бачили хештег #blizzard2016nys, то по ньому можна було знайти інформацію про снігопад в Нью-Йорку. Фотографії відбувається і інформацію по безпечному пересуванню можна було отримати з перших вуст в реальному часі.
  Крім цього, в Twitter можна відстежувати хештегі галузевих конференцій та заходів, презентації якого-небудь продукту, щоб бути в курсі актуальних тем і новин, а також подискутувати з передплатниками.
  Релевантність для інтернету одна з основних характеристик, що і Twitter тут як ніяка інша мережа допомагає залишатися в курсі всіх актуальних подій в режимі онлайн.
 • Доступність до важкодоступних людям.
  Twitter Великий зрівнювач. Кандидати в президенти, зірки, актори, лідери бізнесу та інші видатні постаті активно пишуть в Twitter і багато хто з них регулярно спілкуються зі своїми передплатниками. Наприклад, Тейлор Свіфт відома тим, що дуже часто спілкується зі своїми шанувальниками в Twitter, до деяких навіть приходила в гості. Спілкуватися з наставниками або запитувати лідерів бізнесу їх думки про ті чи інші події або новинах, отримувати авторитетну думку та ділитися інформацією про новий продукт – все це можливо, за допомогою Twitter.
 • Нові знайомства.
  «Твіттер» як і інші соціальні мережі, відкриває дверцята до багатьох нових знайомств. Проте Twitter більш відкритий, ніж, наприклад, Facebook або LinkedIn, він забезпечує більш простий шлях до пошуку нових знайомств і створення відносин з ними. Підприємці можуть знайти тут нових клієнтів, колег, наставників або навіть співробітників. Ким би не були ваші знайомі, але навіть швидкоплинне спілкування в Twitter може допомогти вам в справах.
 • Заробіток.
  Не секрет, що зараз за допомогою облікового запису практично з кожної соціальної мережі можна заробити. І твіттер не виняток, особисто мені відомі такі біржі: Webartex, Rotapost, Blogun, Trnddr. А ось на акаунті твіттера можна заробити в цьому пості.