Причини зависання комп’ютера

Що робити, якщо ваш комп’ютер часто зависає? Які причини зависання зустрічаються найбільш часто?

Для початку давайте розберемося з причинами, по яких ваш комп’ютер може зависати.

Як правило, причини якого програмного характеру, або з-за проблем з залізом.

Причини зависання компютера

  • Спершу необхідно розкрити системний блок, знявши бічні кришки і переконатися у відсутності пилу всередині системного блоку. Великий шар пилу всередині системного блоку, що призводить до перегріву процесора, відеокарти і т. д., що в підсумку може призводити до зависань комп’ютера. Пил віддаляємося за допомогою самого звичайного пилососа, використовуваного не на всю потужність.
  • Якщо проблеми носять програмний характер, то, як правило, все вирішується переустановкою операційної системи Windows, проте не кожен приймає такі радикальні заходи. Давайте розглянемо більш прості методи боротьби з зависаннями.
    Для початку ви можете скористатися вбудованою в вашу операційну систему утиліту Scandisk, для того щоб система усунула помилки, а також вилікувала биті сектора вашого вінчестера. Також потрібно скористатися будь-якою сучасною програмою для очищення реєстру, так як основна маса помилок криється саме в реєстрі. Також переконайтеся, що ваш комп’ютер не заражений вірусами, а також, що не відбувається конфліктів вашого заліза з драйверами.

Причини зависання компютера

Дані поради поверхневі, так як кожен випадок індивідуальний, однак перевірка всіх цих моментів принесуть користь вашому комп’ютеру і поліпшать його продуктивність.