Часто настає такий момент, коли потрібно всі свої записи з телефону перемістити на ПК, і зробити з них дійсно один хороший ролик. Але купувати перший популярний редактор – не варто. Тут надано 5 найкращих прийомів для монтажу відео. Ці прийоми допоможуть Вам вийти на новий рівень монтажу відео в безкоштовному редакторі відео VSDC Free Video Editor.

1. Створюємо розмиту рамку


Це дуже простий ефект, робиться він в два кліка. Додаємо відео так, щоб його розмір був більшому ніж «сцена». Щоб не зганьбитися з пропорціями – найкраще вводити розміри самому.

Дублюємо відео і тиснемо на пункт автоматичного обрізання країв до другого, дубльованого шару. З допомогою такого авто-обрізання – краю другого відео розтягнуться до розмірів усієї сцени, таким чином чорних смуг по обидві сторони від відео більше не буде.

Тепер цей шар відео і робимо тієї самої розмитою рамкою. Слід застосувати на дубльований шар «Розмиття фрагмента» і відрегулювати рівень її розмиття на око.

2. Встановлюємо фільтри, як в Instagram

Арсенал фільтрів стає все ширше, а про фільтрах з инстаграма, напевно, знають багато. Чому б не використати ці фільтри на відеороликах? VSDC безкоштовний софт пропонує зробити це своєму користувачеві, додати найприємніші і вдалі ефекти з instagram. Таким чином – це ще один спосіб перетворити відео в один клік.

Тут є можливість не тільки налаштувати світло, тінь, контраст, яскравість, але і застосувати інші ефекти на відео. Для повного вдалого ефекту, наприклад старої плівки, розробниками доданий спеціальний динамічний фільтр імітує подряпини старої кінострічки, а також створює невеликий розрив між кадрами.

3. Створюємо ефект примари на відеоролику

Програма VSDC допоможе в цьому, ви зможете створити такий примарний режим за допомогою спеціального режиму накладення.
Він визначає принцип колірного взаємодії різних шарів. Основне відео перекривається стандартним шаром, якому ви задаєте вже потрібний колір, налаштовуєте її прозорість і пробуєте його в різних режимах редактора, їх 17.
Як підсумок: унікальний ефект на відео, який повторити рівно також непросто.
А якщо ви Хочете розташувати напівпрозорі шари близько один до одного, то кожен окремий об’єкт отримає поруч ще кілька контурів. І завдяки одночасному руху створиться така оптична ілюзія, яку і називають ефектом примари.

4. Снапшот (Стоп-кадр).

Снапшот – ні, це не якийсь коктейль, а дуже серйозний інструмент дозволяє створити на своєму відео справжній стоп-кадр. Наприклад, ви хочете зробити акцент на якомусь моменті на відео і зробити так, щоб відео зупинився на ньому секунд п’ять, а після продовжило своє звичайне відтворення.

Щоб домогтися такого ефектів, Нам потрібно буде зробити через програму скріншот цього моменту і розбити відео на дві частини. Рухаємо другу частину на кілька секунд вперед, а в проміжок між основними відео і обрізаним – вставляємо скріншот – стоп-кадр.

5. Накладення градієнта на відеоролик

Простіше кажучи – зміна кольору. Хотіли б ви змінити колір очей прямо на відео? Спеціальна опція градієнта дозволить змінить поєднання деяких квітів на відео. З допомогою спеціального інструментів користувач може це зробити.
Тут Вам вирішувати що застосовувати: готові шаблони VSDC для підбору кольорів і поєднання, або установка значень і підбір кольорів самостійно.
З допомогою градієнта Вам доступна не тільки зміна кольору очей на відеоролику, але і повна зміна загальної картинки

VSDC Free Video Editor – добре справляється з основним редагування: нарізка відео, додавання поверх відео музики, регулювання швидкості відтворення і масу іншого функціоналу.

Серйозним плюсом безкоштовного відеоредактора VSDC є саме інструменти, які спочатку вбудовані в програму. Вони дозволяють конвертувати відео, записувати дії на екрані, а також записувати файли на диски. Користувачеві не доведеться качати додаткові програми і експортувати відео в підтримуваний формат, все це є тут.
Якщо дозвіл відео дозволяє, то Вам доступно збереження проекту у 4К форматі, тобто з дозволом 4096 х 2160 пікселів.