На даний момент, більшість комп’ютерних користувачів проводять чимало часу в соціальних мережах. Відкриваючи у браузері свій профіль в Однокласниках, ви бачите всю цікаву інформацію посередині сторінки, а ось по краях розташований нудний сірий фон.

Не кожному припаде до душі подібний фон. Але враховуючи, що соціальна мережа постійно оновлюється і намагається максимально підлаштуватися під вимогливих користувачів, тут з’явилася можливість змінити тему для профілю.

У цій статті ми й розглянемо. І розберемося, як можна красиво оформити свою сторінку в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Як змінити фон своєї сторінки в Однокласниках
  • 2 Встановити собі тему з іншого сторінки

Як змінити фон своєї сторінки в Однокласниках

Для цього відкрийте в Однокласниках свій профіль. Потім на головній сторінці над тією областю, де вказані дані про вас, праворуч, знайдіть райдужний гурток. Наведіть на нього курсор миші, і у вас відкриється ссилочка «Прикрасьте вашу сторінку». Клікніть по ній.

Або ж в меню зверху натисніть на кнопочку «Ще» і виберіть зі списку «Теми оформлення».

Відкриється список всіх доступних тем. Відображені вони у вигляді мініатюри зображення з назвою. Під тією темою, яка обрана у вас, ви побачите зелену галочку «Встановлена».

Виберіть зображення, яке вам сподобалося, і клацніть по ньому мишкою.

У вас відкриється невелике віконце, в якому можна подивитися, як виглядатиме вибраний фон на вашій сторінці.

Якщо вам подобається натисніть «Встановити». Якщо бажаєте Вибрати іншу тему», натисніть відповідну кнопку, щоб знову перейти до списку доступних зображень.

Не бійтеся встановлювати різні теми. При бажанні, ви завжди можете повернути стандартний сірий фон для сторінки.

Хоча в Однокласниках і можна змінити тему профілю, недоліки в цьому теж є. Набір зображень обмежений і користувачеві потрібно вибирати саме з нього. Відповідно, у вас не буде можливості вибрати і завантажити та встановити в якості фону, те зображення, яке ви хочете. Наприклад, не вийде поставити зображення з улюбленою грою або фільмом.

Встановити собі тему з іншого сторінки

Якщо ви переглядали сторінки друзів, або інших користувачів, і вам сподобалася встановлена там тема, то не доведеться шукати його у списку, як було описано вище.

Щоб зробити таке ж оформлення та для свого профілю, відкрийте головну сторінку цього користувача, і вгорі над стрічкою з правого боку знайдіть райдужний кружечок.

Наведіть мишку. Як бачите, напис змінилася. Клікніть по посиланню «Встановити цю тему собі».

Після цього, в кутку праворуч буде написано, що тема встановлена.

Відкрийте свій профіль. У ньому буде встановлено зображення в якості фону, яке тільки що ви бачили на іншій сторінці.

На цьому все. Змінюйте тему оформлення в Однокласниках за своїм настроєм, і ваша сторінка завжди буде радувати око.

А, може, і це буде Вам цікаво: