Проблема з монітором LG. Що робити, якщо монітор включається і через кілька секунд пропадає зображення?

У гонитві за дешевою робочою силою часто буває так, що якість продукції досить низька. Деколи, акуратно експлуатований монітор через кілька років може просто заснути, без видимих ознак поломки. Одна справа, якщо монітор згас назавжди, так хоча б зрозуміло, що справа або в матриці, або в відвалилася геть шлейфі. А що робити, якщо монітор показує зображення, але через кілька секунд зображення пропадає? Давайте розглянемо, в чому може бути справа?

Проблема з монітором LG. Що робити, якщо монітор включається і через кілька секунд пропадає зображення?

  • Насамперед, необхідно переконатися, що зображення пропадає тільки після завантаження операційної системи Windows. Для цього при завантаженні комп’ютера, увійдіть в BIOS, шляхом натискання на кнопку Del або F2 (в залежності від версії BIOS). І подивіться, пропадає зображення? Якщо зображення не пропадає, то варто шукати причину в криво встановлені драйвери відеокарти. Завантажте драйвери для вашої відеокарти з офіційного сайту виробника і встановіть їх. Це повинно допомогти. Однак якщо монітор гасне і в BIOS в тому числі, то йдемо далі…
  • Цілком можливо, що є проблема з проводами, що йдуть від монітора до комп’ютера. Переконайтеся, що все надійно тримається і що дроти робітники.
  • Також цілком можливо, що справа в самій мікросхемі монітора, а точніше в її спайці. Симптоми зникнення зображення після декількох хвилин нормальної роботи монітора схожі на проблему через неякісну розпаювання плати всередині монітора. Мабуть, десь є тріснута пайка (занадто мало олова — тонка пайка, через яку проходить чи повинен проходити струм). При нагріванні плати матеріали трохи розширюються (а також, в момент включення, йде початковий імпульс споживання струму, який більше, із-за чого він пробивається на частку секунди), у зв’язку з чим монітор і починає працювати. Зрозуміло, не маючи гарної підготовки в даному питанні, буде досить складно розібрати і вирішити цю проблему самостійно. Краще звернутися в сервіс по ремонту комп’ютерної техніки. Фахівці сервісу виконають повну діагностику пристрою, з’ясують, в чому проблема і скільки необхідно грошей для її благополучного вирішення.

Проблема з монітором LG. Що робити, якщо монітор включається і через кілька секунд пропадає зображення?

Таким чином, якщо раптом у вашого монітора стало пропадати зображення, виконайте розглянуті вище дії, щоб виключити всі варіанти і докопатися до причини поломки.

  • Зрозуміло, якщо ваш монітор на сервісної гарантії, то не потрібно розкривати його корпус і досліджувати мікросхему на можливість появи мікротріщин. Зверніться в сервісний центр, де вам зроблять ремонт монітора або його заміну. Дізнатися про сервісної підтримки монітора ви можете у продавця, або на офіційному сайті компанії LG в розділі підтримки (http://www.lg.com/ru/support/monitors).