Проект OpenOffice може припинити своє існування

Проект OpenOffice може припинити своє існування
Через брак персоналу, обслуговуючого офісний пакет програм OpenOffice, незабаром може припинити своє існування і сам проект.

Це не дуже радісна новина для тих, хто використав цей не комерційний продукт. Такий поворот подій особливо позначиться на дрібних підприємців і на невеликі фірми, яким не по кишені придбання ліцензійного офісного пакету Microsoft Office.

Хоч ця новина поки всього лише слух, але вже зараз помітно значне уповільнення в роботі над створіннями оновлень для OpenOffice. В той час, як LibreOffice в цьому році випустив аж 25 тисяч оновлень для свого продукту, OpenOffice загальмував на позначці в 380 оновлень. Ця велика різниця в цифрах обумовлена кількістю персоналу, що працює над офісними пакетами програм. Штат працівників LibreOffice налічує понад 250 співробітників, в теж час над OpenOffice працює всього 16 фахівців.

В мережі Інтернет також ходить думка про можливе злиття цих двох компаній. Але поки офіційних заяв ні від однієї зі сторін не отримано — ця інформація не більш ніж здогадка.