Фотографії — це найкращий спосіб зафіксувати важливі моменти в пам’яті і на папері. На жаль, далеко не кожна людина вміє майстерно звертатися з фотоапаратом. Тому часто руба постає питання: що робити, якщо хочеться прикрасити особистий альбом першокласними знімками, а на послуги професіонала немає ні грошей, ні часу? У цій ситуації допоможе програма для друку фотографій з вбудованим редактором зображень, завдяки якому якісно обробити знімки і підготувати їх до виведення на папір оперативно зможе і професіонал, і новачок.

Поліпшення фотографій перед друком.

«Домашня Фотостудія» — це софт, який допоможе вивести на друк потрібну кількість фотографій необхідного розміру, а також підвищити їх якість. З допомогою вбудованих інструментів ви швидко налаштуєте освітлення знімка і глибину кольорів, відрегулюєте яскравість, контраст, насиченість, а також повністю змінити вигляд картинки, використовуючи ефекти і фільтри каталогу програми. Ви можете зробити стилізацію під стару фотокартку, малюнок олівцем, гравюру і т. д.

Крім поліпшень, ви зможете обрізати фото і замінити фон, якщо той вийшов невдалим, а також доповнити знімки красивими рамками. Фоторедактор допоможе усунути ефект червоних очей, недоліки шкіри, видалити об’єкти, які псують вигляд фотографії з допомогою інструменту «Штамп» або ж підвищити чіткість зображення, якщо воно вийшло розмитим при зйомці.

Налаштовуємо друк.

Після завершення обробки, ви можете відразу вивести фото на друк. Для цього клацніть по іконці «Друк» на панелі інструментів. З’явиться нове вікно, в якому вам належить здійснити додаткові налаштування.

Програма для друку фотографій запропонує вказати принтер і налаштувати кількість примірників. Далі виберіть тип паперу і орієнтацію аркуша. За замовчуванням програма пропонує роздрукувати фото на А4, але є й інші варіанти: A3, A5, A6 і т. п., а також можна ввести власні значення для розміру аркуша. Після цього налаштуйте поля і відступи фотографій і клацніть по кнопці «Друк».

Друкуємо фотоколажі.

Приємний бонус – на одному аркуші можна роздрукувати кілька фотографій. Будь-яку з них ви можете самостійно розмістити на сторінці, вручну відрегулювати її розмір, або ж використовувати вбудовані шаблони. У каталогах програми ви виявите понад десятка заготовок розташування фотографій на аркуші, які зможете використовувати при роботі.

Замість висновку.

Програма для друку фотографій «Домашня Фотостудія» — це софт, який стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче друкувати фотографії в домашніх умовах. Будь-який користувач ПК зможе відрегулювати якість знімків і вивести на папір саме те число фотографій, яка йому потрібна, а після прикрасити ними свій фотоальбом. Випробувати перелічені у статті функції можна вже зараз: для цього просто потрібно завантажити на сайті інсталятор програми та запустити його.