Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні комп’ютерні поради

Фотографії — це найкращий спосіб зафіксувати важливі моменти в пам’яті і на папері. На жаль, далеко не кожна людина вміє майстерно звертатися з фотоапаратом. Тому часто руба постає питання: що робити, якщо хочеться прикрасити особистий альбом першокласними знімками, а на послуги професіонала немає ні грошей, ні часу? У цій ситуації допоможе програма для друку фотографій з вбудованим редактором зображень, завдяки якому якісно обробити знімки і підготувати їх до виведення на папір оперативно зможе і професіонал, і новачок.

Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні компютерні поради

Поліпшення фотографій перед друком.

«Домашня Фотостудія» — це софт, який допоможе вивести на друк потрібну кількість фотографій необхідного розміру, а також підвищити їх якість. З допомогою вбудованих інструментів ви швидко налаштуєте освітлення знімка і глибину кольорів, відрегулюєте яскравість, контраст, насиченість, а також повністю змінити вигляд картинки, використовуючи ефекти і фільтри каталогу програми. Ви можете зробити стилізацію під стару фотокартку, малюнок олівцем, гравюру і т. д.

Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні компютерні поради

Крім поліпшень, ви зможете обрізати фото і замінити фон, якщо той вийшов невдалим, а також доповнити знімки красивими рамками. Фоторедактор допоможе усунути ефект червоних очей, недоліки шкіри, видалити об’єкти, які псують вигляд фотографії з допомогою інструменту «Штамп» або ж підвищити чіткість зображення, якщо воно вийшло розмитим при зйомці.

Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні компютерні поради

Налаштовуємо друк.

Після завершення обробки, ви можете відразу вивести фото на друк. Для цього клацніть по іконці «Друк» на панелі інструментів. З’явиться нове вікно, в якому вам належить здійснити додаткові налаштування.

Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні компютерні поради

Програма для друку фотографій запропонує вказати принтер і налаштувати кількість примірників. Далі виберіть тип паперу і орієнтацію аркуша. За замовчуванням програма пропонує роздрукувати фото на А4, але є й інші варіанти: A3, A5, A6 і т. п., а також можна ввести власні значення для розміру аркуша. Після цього налаштуйте поля і відступи фотографій і клацніть по кнопці «Друк».

Друкуємо фотоколажі.

Приємний бонус – на одному аркуші можна роздрукувати кілька фотографій. Будь-яку з них ви можете самостійно розмістити на сторінці, вручну відрегулювати її розмір, або ж використовувати вбудовані шаблони. У каталогах програми ви виявите понад десятка заготовок розташування фотографій на аркуші, які зможете використовувати при роботі.

Програма для друку фотографій у домашніх умовах » Корисні компютерні поради

Замість висновку.

Програма для друку фотографій «Домашня Фотостудія» — це софт, який стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче друкувати фотографії в домашніх умовах. Будь-який користувач ПК зможе відрегулювати якість знімків і вивести на папір саме те число фотографій, яка йому потрібна, а після прикрасити ними свій фотоальбом. Випробувати перелічені у статті функції можна вже зараз: для цього просто потрібно завантажити на сайті інсталятор програми та запустити його.