Сьогодні ми з вами продовжимо вивчення способів скачки відео з соціальної мережі Вконтакте. У даній статті мова піде про програму, яка дозволить нам це зробити. Крім самого процесу установки програми я також покажу, як завантажувати будь-які ролики з сайту Вконтакте з її допомогою.

Ми вже знайомилися з даною програмою, коли вчилися качати музику з Вконтакте. Можете перейти по посиланню і почитати. Інформація досить корисна. Мова піде про програму Вконтакте.DJ, так вже розробники постаралися, що з її допомогою ми можемо качати не тільки музику, але і відео. І це добре, менше всякого мотлоху потрібно буде встановлювати.

Щоб завантажити програму переходимо на сайт http://vkontakte.dj/. Качаємо і запускаємо інсталяційний файл. У віконці, натискаємо на кнопку «Запустити».:

Вибираємо повну установку програми і натискаємо на кнопку «Далі»:

Далі у нас може виникнути проблема з флешплеером, а точніше з його застарілою версією. Зі старою версією програма працювати не буде, про це попередить нас спливаюче віконце, також одразу буде запропоновано встановити плеєр. Тиснемо на кнопку «Встановити Flash Player».

Безпосередньо на настановної сторінці плеєра необхідно буде вибрати операційну систему, для якої він буде встановлюватися, а також обов’язково вибрати версію плеєра для Internet Explorer.

Все, після установки плеєра програма повинна запуститися. Однак, це ще не все, в програмі треба залогінитись, тобто ввести свій номер телефону і пароль від сторінки. Не переживайте, ніхто після цього не зламає сторінку, ваші дані не потраплять третім особам:

Все, тепер настав час показати вам, як за допомогою цього софта можна завантажити відеоролик. Нас цікавить, природно, вкладка «Відео». Щоб скачати якийсь ролик з конкретної тематики, що цікавить вас, можна скористатися кнопкою «Пошук Вконтакте». Дана функція дозволяє нам знайти будь-ролик, який викладений в соціальну мережу і знаходиться там у вільному доступі.

Вводимо запит і натискаємо кнопку «Знайти»:

Знаходимо потрібний нам ролик і в лівому кутку біля нього тиснемо на кнопочку «Завантажити»:

Пішла завантаження. Якщо звернути увагу на самий низ програми, то можна помітити, скільки відсотків відео вже закачано, а також, у яку папку буде поміщений скачаний файл. Також існує кнопочка, за допомогою якої ми можемо змінити папку завантаження за замовчуванням. Все, що я зараз написав, ви можете побачити на скріншоті:

Також я хочу показати вам ще один спосіб скачки відео. Ось давайте собі уявимо ситуацію, що вам сподобався який-небудь диск, у якого-небудь людини. Який взагалі ніяким чином не відноситься і його немає у вас в друзях. У цьому випадку вам просто потрібно додати даний ролик до себе у відеозапису. (Як додати відео Вконтакте). Після цього необхідно запустити програму і зайти у вкладку «Відео» і перейти в розділ «Друзі».

Після цього в друзях вибрати самого себе («Я»). Довантажити всі додані у вас відеоролики і ви будете мати можливість завантажити той, який вам потрібен.

Ну ось в принципі і все, я вам коротко показав основні аспекти роботи з програмою для скачки відео з вк.

А, може, і це буде Вам цікаво: