Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні у нас з вами чергова стаття із завантаження музики з соціальної мережі Вконтакте і, як один із способів, я хотів представити вам програму для скачування музики з вк.

Чесно кажучи, мені таке не дуже подобається. Я не люблю встановлювати програми, якщо можна обійтися і без них. Ну, а спеціально для тих, хто не поділяє мою точку зору, я поизучал якийсь софт, який вирішує дану проблему, і ось що у мене з цього вийшло…

Оптимальною програмою особисто для себе я вважаю ВКонтакте.DJ. Даного софту можна довірити свій логін і пароль від соц. мережі і не бояться, що дані потраплять зловмисникам. До того ж ми зможемо скачати будь-яку пісню, фактично, яка завантажена в соціальну мережу Вконтакте. Пісні можна качати, не заходячи на свою сторінку Вконтакте.

Скачати програму для скачування музики з вк можна з офіційного сайту програми http://vkontakte.dj/ . Так що зараз сміливо переходимо на сайт і завантажуємо програму.

Також існує ще безліч способів, за допомогою яких ми можемо завантажити музику з вк:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте через браузер Яндекс

Як скачати музику з Вконтакте через Хром

Як скачати музику з Вк через Оперу

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Запускаємо файл установки і у віконці, яке викидає нам браузер, натискаємо на кнопочку «Запустити»:

Після обираємо повну установку програми і натискаємо на кнопку «Далі»:

Якщо у вас встановлена стара версія Flash Player, то, напевно програма вам про це нагадає. Без новій версії вона не працює. Також читаємо у віконці, яке вискочило, що Flash Player має бути саме для браузера Internet Explorer.

Тиснемо на кнопочку «Встановити Flash Player»:

Не забуваємо, що нас просили і вибираємо в установчому вікні плеєра свою операційну систему, а також в обов’язковому порядку FP 22 for Internet Explorer ActiveX:

Після установки плеєра у вас відразу ж запуститися програма Вконтакте DJ. При спробі виконати яку-небудь дію програма відразу ж вас попросить ввести логін і пароль. В якості логіна, природно, виступає номер вашого мобільного телефону. Боятися вводити сюди дані не потрібно. Я неодноразово вводив в неї свої дані і мій акаунт ніхто не зламував.

Після того, як залогинитесь, вам стануть доступні будь-які дії з програмою. Якщо подивитися на верхнє меню, то можна здогадатися, що ми можемо шукати музику у себе в альбомах, а також у своїх друзів і в групах, на які ми підписані.

Проте, особисто мене цікавить пункт меню «Пошук Вконтакте», з його допомогою можна шукати будь-які пісні, завантажені в соціальну мережу.

Після того, як в пошук ми введемо потрібну нам пісню або групу, нам тут же видасться список пісень. Щоб скачати одну з них, досить натиснути крайню зправа кнопку біля пісні.

Подивіться на скріншот, щоб не переплутати кнопку:

Внизу програми ви побачите інформацію про завантаженої пісні. А точніше шлях, де її можна знайти. Крім того, ви зможете змінити папку для завантаження пісень за замовчуванням.

Все це я показав на скріншоті:

Ну ось в принципі і все, я показав вам основні аспекти роботи з програмою, а також, де можна її скачати. Якщо ви, дорогі друзі, знаєте ще якісь чудові програми без шкідливого коду для закачування музики з ВК, то поділіться ними в коментарях, не скупіться.

А, може, і це буде Вам цікаво: